وبلاگ
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح: استکبار جهانی در صحنه میدانی به شکست های ترمیم‌ناپذیر دچار شده است

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح: استکبار جهانی در صحنه میدانی به شکست های ترمیم‌ناپذیر دچار شده است

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح: استکبار جهانی در صحنه میدانی به شکست های ترمیم‌ناپذیر دچار شده است

ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ بهمن و آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد: استکبار جهانی علاوه بر شکست های ترمیم‌ناپذیر در صحنه میدانی، در دادگاه قضاوت وجدان‌های بیدار آزادگان جهان نیز محکوم شده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ بهمن و آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: استکبار جهانی علاوه بر شکست های ترمیم‌ناپذیر در صحنه میدانی، در دادگاه قضاوت وجدان‌های بیدار آزادگان جهان نیز محکوم شده، ازاین‌رو سعی دارد برای جبران این شکست‌ها، با ترفندهای شیطانی ازجمله تحریم، بزک کردن چهره فاسد رژیم طاغوتی و جلادان ساواک، سیاه نمایی و برجسته‌سازی برخی مشکلات انکارناپذیر معیشتی و به چالش کشیدن انتخابات پیشرو، ملت ایران را مأیوس و ناامید نماید.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

جاءَ الحَقُّ وَ زَهَقَ الباطِلُ إنَّ الباطِلَ کانَ زَهُوقاً/ حقّ آمد و باطل نابود شد. یقیناً باطل نابود شدنی است/ اسراء، آیه ۸۱

دوازدهم بهمن، به عنوان روز ورود باشکوه بنیان‌گذار و رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (رحمت‌الله علیه) به میهن خویش، روز تعیین‌کننده مسیر سرنوشت ملت ایران و طلیعه حقیقی خورشید انقلاب اسلامی بود که انواع توطئه‌ها و نقشه‌های نظام سلطه، مستکبران و طاغوتیان را خنثی و آخرین امید آنها را نقش بر آب کرد.

باگذشت 45 سال از آغاز حرکت الهی و مردمی انقلاب اسلامی در 12 بهمن‌ماه ۱۳۵۷ با وجود زنجیره‌ای از توطئه‌ها و نقشه‌های پلید دشمنان برای محدودسازی و نابودی این انقلاب، جمهوری اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران، پویاتر و بااراده‌تر از گذشته روند تکاملی و آرمانی خود به سمت تمدن سازی نوین اسلامی را تداوم بخشیده است. خودآگاهی و هویت بخشی اندیشه انقلاب اسلامی نه‌تنها ملت ایران بلکه قلب جهان اسلام را نیز به تپش واداشته و مقاومت اسلامی به‌عنوان یک معجزه فرا تحلیلی، وضعیت بین‌المللی را در دوران عبور از پیچ تاریخی تحت تأثیر خود قرار داده و گفتمان این معجزه بزرگ در فراسوی منطقه و در جغرافیای حاکمیت سلطه و استکبار، به کابوس سردمداران آمریکا، رژیم موقت، غاصب و کودک کش صهیونیستی و متحدان شیطان بزرگ تبدیل شده است.

در حال حاضر استکبار جهانی علاوه بر شکست های ترمیم‌ناپذیر در صحنه میدانی، در دادگاه قضاوت وجدان‌های بیدار آزادگان جهان نیز محکوم شده، ازاین‌رو سعی دارد برای جبران این شکست‌ها، با ترفندهای شیطانی ازجمله تحریم، بزک کردن چهره فاسد رژیم طاغوتی و جلادان ساواک، سیاه نمایی و برجسته‌سازی برخی مشکلات انکارناپذیر معیشتی و به چالش کشیدن انتخابات پیشرو، ملت ایران را مأیوس و ناامید نماید، غافل از آنکه مردم همیشه درصحنه، در سایه ولایت ولی امر مسلمین جهان، با پاسداری از دستاوردهای گران‌سنگ انقلاب به عنوان پادزهر تهاجم ترکیبی دشمنان و صیانت از آرمان‌های بلند امام خمینی (ره)، تمامی نقشه‌های شوم آنان را نقش بر آب می‌نمایند.

ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر به صاحب اصلی انقلاب اسلامی، حضرت ولی‌عصر (عج) و نایب برحقش امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) با سپاس از رشادت‌ها، جان‌فشانی‌ها و حضور بی‌دریغ ملت شریف ایران که به‌راستی در طول تاریخ انقلاب، نماد وفاداری و مقاومت‌اند اعلام می‌دارد؛ نیروهای مسلح تا پای جان، گوش‌به‌فرمان ولی امر مسلمین، مدافع آرمان‌های والای امام راحل(رضوان الله تعالی علیه) و حافظ واقعی انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند بود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *