وبلاگ
بیانیه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درباره  پیش‌ثبت‌نام انتخابات مجلس

بیانیه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درباره پیش‌ثبت‌نام انتخابات مجلس

بیانیه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درباره پیش‌ثبت‌نام انتخابات مجلس

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت پیش‌ثبت‌نام انتخابات مجلس تاکید کرد:‌ آنان که سیاه‌باطن، خاک به چهره خورشید می پاشند، بی‌تعادل‌‌تر از همیشه قادر به تحلیل واکنش مردم به فراخوان پیش‌ثبت‌نام‌های گسترده نامزدی برای انتخاب یازدهم اسفند ۱۴۰۲ نیستند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی از نامزدهای شایسته برای دعوت به پیش‌ثبت‌نام در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:‌
انقلاب اسلامی تجربه‌ای نوین در روزگار ما برای جهان اسلام و جهان بشری است. این انقلاب، حکمرانی در جهان امروز در مقابل الگوهای باطل شرقی و غربی حکومت‌داری و منحرف نشدن از اعتقاد به کلام وحی را دنبال می‌کند. آموزه‌های قران مجید و تبعیت از سیره اهل‌بیت و طهارت در کنار به‌کارگیری شیوه‌های نو و دانش‌بنیان در حل مسائل پیچیده و دعوت از همه فرهیختگان و خردمندان برای اداره جامعه، از شیوه های شناخته شده این حکمرانی است.

اگر از حاشیه نگری‌های خُرد و جزئی فاصله بگیریم، عظمت بنیان نظام و شاختاری را که امام خمینی به عنوان معمار بزرگ آن عرضه کردند و امروز مقام معظم رهبری آن را پس از سه دهه فاصله گرفتن از ارتحال حضرت امام با مدیریتی شگفت انگیز اداره می‌کنند، می‌توان از شگفتی‌های خلق شده مقابل مکاتب شرقی و غربی برشمرد.

پشت سر گذاردن ۱۱ دوره انتخابات مجلس و پیش رو داشتن انتخابات مجلس دوازدهم، به ما می‌گوید اکنون جمهوری اسلامی به عنوان حاکمیتی مقتدر، مستقل و صاحب رأی در منطقه، معادلات جهانی خود را به رخ می‌کشد. این بدان معنا نیست که از منظر ما همه تعاملات داخلی و منطقه ای و بین المللی در همان وضعیت مطلوبی که می‌باید باشد، قرار دارد ولی حتما به این معناست که‌ ما در مهار کردن این تعاملات مطابق تصمیم و نظریه خود تاثیر قابل توجه داریم و در گذر زمان با عبور از هر نقطه تحولی قله‌های جدیدی را رقم می‌زنیم.

برای استکبار باور کردنی نبود که طی ۴۴ سال از پیروزی انقلاب، یک به یک پایگاه هایش در عراق، لبنان، سوریه، افغانستان، فلسطین و یمن فرو بریزد و پدیده تسلط بر غرب آسیا و سلطه بلامنازع از نیل تا فرات به سرابی پوچ تبدیل شود و نیروهای غرب پرست و نفوذی داخلی نتوانند راهبرد فرو پاشی نظام اسلامی با وجود هزینه‌های هنگفت و طرح های پیچیده جنگ ترکیبی به نتیجه نرسانند.

بر همگان ثابت شده است که ابر ابتکار مکتب امام و نظام جمهوری اسلامی به صحنه کشیدن مردم در سخت‌ترین شرایط برای شکستن بی‌نظیرترین تحریم‌ها و تهدیدهای روزگار ما، عاشورا و انتظار موعود بوده است. نظام جمهوری اسلامی برای باطل کردن سِحر و فتنه شیاطین و شیطان بزرگ نشاندن این جمله در ضمیر ملت بزرگ ماست که «ما ملت امام حسینیم». اعجاز بزرگ حضرت سیدالشهدا (ع) آن‌چنان در تار و پود این انقلاب تنیده شده است که بی نام عاشورا و سیدالشهدا ما هویتی نخواهیم داشت.

اکنون آزمونی دیگر و آرایشی دیگر برای ملت بزرگ ما و برای جبهه‌ استکبار و صهیونیسم و غرب پرستان داخلی است تا ببینند رفتار ملتی پس از چهل و چهار سال در چهل و چهارمین انتخاب بزرگ سراسری چگونه خواهد بود. پیش‌ثبت‌نام‌ها‌ی در حال انجام و مراحل مهم بعد از آن، خبر از هیجان مشارکت اقشار مختلف مردم برای اداره جایگاه بلندی چون قوه مقننه است. آنان که سیاه باطن خاک به چهره خورشید می پاشند، بی‌تعادل‌ تر از همیشه قادر به تحلیل واکنش مردم به فراخوان پیش ثبت نام های گسترده نامزدی برای انتخاب یازدهم اسفند ۱۴۰۲ نیستند.

البته همه جریانات معتقد به ایران سربلند، اسلام نجات بخش و انقلاب تحول آفرین و فرصت ساز نشان دادند در لبیک به این فراخوان، واقعیت اقتدار، پیشرفت و حرکت بسوی افق‌های روشن انقلاب اسلامی را درک کردند. خورشید ستیزان در نقطه مقابل، همچنان چشم به کدخدا و تروئیکا اروپا دوخته اند افسرده تر از همیشه در پی خلق پروژه‌های جدید برای شکستن عزم ملی ملتی بزرگ هستند.

آینده از آن انقلاب اسلامی و ملت ایران است و سرشکستگی و اضمحلال نصیب کسانی خواهد شد که خداوند در کلام وحی به انکارکنندگان حق و حقیقت می‌فرماید: قل موتوا بغیضکم ( آل عمران آیه ۱۱۹)

۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۲

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *