وبلاگ
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در استقبال از شیخ زکزاکی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در استقبال از شیخ زکزاکی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در استقبال از شیخ زکزاکی

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در بیانیه استقبال از شیخ ابراهیم زکزاکی، تاکید کردند: آمادگی خود برای همراهی شما و قیام شیعان نیجریه اعلام کرده و عهد می بندیم تا تا نابودی رژیم غاصب در کنار آنان بایستیم و آنان را یاری رسانیم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در بیانیه ای به مناسبت مراسم استقبال از شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان آفریقا، تاکید کردند: آمادگی خود برای همراهی شما و قیام شیعان نیجریه اعلام کرده و عهد می بندیم تا تا نابودی رژیم غاصب در کنار آنان بایستیم و آنان را یاری رسانیم.

متن بیانیه به شرح زیر است:

سلام بر تمامی آزادگان و مبارزان راه حق؛ پیروان مکتب روح الله خمینی کبیر، سربازان جنگ فقر و غنا، مبارزان نبرد اسلام ناب با کفر و نفاق و اسلام آمریکایی و سلام بر شاگرد امام روح الله، شیخ ابراهیم زکزاکی.

شاگردی که همانند استادش پرچم قیام لله را برافراشت تا در نیجریه، امتی سکون و سکوت خود مقابل ظلم و استکبار را شکسته و فریاد دادخواهی سر دهد. امتی که در مسیر مبارزه خود مورد شدیدترین ظلم‌ها واقع شد که حتی برخی سردمداران مدعی دنیای اسلام نیز نسبت به آن مردمان سکوت پیشه کرد، اما آن‌ها با صبر و استقامت به دنبال احقاق آزادی واقعی بودند.

از هیچ هزینه‌ای دریغ نکردند تا آنجا که رهبر قیام ۶ فرزند خود را در این راه فدا کرد. فرزندان شهید روز قدس که فریاد آزادی فلسطین را سر می‌دادند و سینه‌های خود را مقابل گلوله‌های نوکران و گماشته‌های رژیم صهیونیستی در نیجریه سپر کردند. اسرائیل و دولت‌های هم‌پیمان آن خیال می‌کردند با گلوله می‌توانند جلوی نور را گرفته، مانع شما و مردمان مظلوم فلسطین شوند، اما حالا که شما اینجا در اوج عزت هستید و مردمان فلسطین شدیدترین ضربات تاریخ مبارزاتی خود را بر رژیم غاصب وارد کرده‌اند. این است سنت الهی.

مبارزه حق و باطل مرز نمی‌شناسد، همان‌طور که امام روح‌الله فرمود: «جنگ ما جنگ عقیده است، جغرافیا و مرز نمی‌شناسد و ما باید در جنگ اعتقادی‌مان بسیج بزرگ سربازان اسلام را در جهان به راه‌اندازیم.» امروز روزی است که باید همه با هم زیر سایه اسلام عزیز با وحدتی بی‌نظیر همانگونه که شما در نیجریه آن را رقم زدید بسیج شده و زمینه حضور حضرت حجت ارواحنا له الفدا را فراهم آوریم.
خدا را سپاس که وعده او و اولیایش صادق است و امروز از فلسطین تا زاریا "ان الله یدافع عن الذین آمنوا" برهمگان نور حقیقت و ایمان را نمایان کرده است. روزی دولتمردان خانه عنکبوت با محاسبات پوسیده خویش می‌انگاشتند که با قتل عام فرزندان و پرورش یافتگان کلاس درس شما می‌توانند نور خدا را که از قلب می جوشید خاموش کنند و سیل خون را جاری ساخته و مثل همیشه با ابزار جنایت به مصاف حق آمدند، اما‌ ای ابراهیم آزاده امروز درحالی فاتحانه و مقتدرانه در آغوش ملت خمینی هستید که اسراییل در باتلاق ذلت خود سرگرم دست و پا زدن برای تمدید حیات نباتی خویش است و خداوند اینگونه ما را به نمایشگاه تحقق وعده‌های خود می‌نشاند.
حال که به ایران آمده و در جمع دوستداران و هم سنگران خود قرار گرفته‌اید ابتدا شایسته است سال‌ها مبارزه و جهادتان ستوده و از خداوند متعال توان و همت ادامه مبارزه‌تان را خواستاریم. از استقامت همسر گرامیتان بانو زینت ابراهیم که نمونه یک زن مقاوم و الگوست و در این راه نیز جانباز شده‌اند قدرانی می کنیم هرچند کلمات در بیان مبارزات شما و همسرتان و قدردانی از آن‌ها ناتوان است و کافی نیست.

در ثانی آمادگی خود برای همراهی شما و قیام شیعان و مسلمانان نیجریه را اعلام کرده و همراه با شما عهد می‌بندیم تا وقتی ظلم برپاست پای مبارزه بایستیم و ملت مظلوم فلسطین را رها نکرده تا نابودی رژیم غاصب در کنار آنان بایستیم و آنان را یاری رسانیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *