وبلاگ
بیانیه انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا در محکومیت جنایت تروریستی کرمان

بیانیه انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا در محکومیت جنایت تروریستی کرمان

بیانیه انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا در محکومیت جنایت تروریستی کرمان

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا با صدور بیانیه‌ای حادثه تروریستی کرمان را محکوم کردند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا با صدور بیانیه‌ای حادثه تروریستی کرمان را محکوم کردند.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر شهدای به خون خفته کرمان. سلام بر آن زائران عاشق پیشه‌ی مرقد قافله سالار شهدای عظیم‌الشان محور مقاومت، شهید سلیمانی اعلی الله مقامه الشریف، که خون مقدس‌شان درخت تنومند محور مقاومت را آبیاری کرد. تسلیت بر خانواده‌های گرانقدر شهدای گلزار کرمان.
آزادگان جهان و ملت بزرگ ایران نیک می‌دانند که سلسله جنبان این گونه جنایت‌ها همانا شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار، اسرائیل کودک‌کش، و انگلیس ناپاک است. این نامردمان که نتوانستند در غزه به اهداف ناپاکشان برسند بر آن شدند تا مراسم پرشکوه چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، نابودگر وحوش داعشی را بر هم زنند. زهی خیال باطل!
سردمداران کفر و استکبار بدانند که بنا به خواست مقام عظمای ولایت، شیردلان ایران زمین آنچنان انتقامی از آمریکا و بزدلان کودک‌کش صهیونیسم بگیرند که از کرده خود پشیمان شوند.
انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا ضمن تسلیت به خانواده‌های معظم شهدای گلزار کرمان، مردم ایران و محور مقاومت، از همه مسئولان کشور می‌خواهد که در اجرای فرمان رهبر عظیم‌الشان انقلاب، انتقام سختی از جنایتکاران مستکبر و عوامل داخلی‌شان بگیرند.

بدا به حال آنانکه دل به مذاکره یا مصالحه با استکبار جهانی بسته‌اند! روح امام بزرگوار شاد که می‌فرمود مذاکره میان ظالم و مظلوم بی‌معناست! شهدای غزه بار دیگر ثابت کردند که با درنده خویان ظالم و مستکبر، بهترین مذاکره در میدان تعریف می‌شود. مگر می‌شود با غرب خون آشام و نوچه‌هایش همچون داعش از در گفتگو در آمد؟!
عزیزان و بازماندگان شهدای کرمان! دل قوی دارید که مومنان همواره بر کافران پیروزند و پروردگار وعده انتقام از ظالمان را داده است. إِنَّ اللَّهَ یُدافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لا یُحِبُّ کُلَّ خَوَّانٍ کَفُورٍ • أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ؛ خداوند از کسانى که ایمان آورده‌اند دفاع مى‌کند؛ خداوند هیچ خیانتکار ناسپاسى را دوست ندارد. به کسانى که جنگ بر آنان تحمیل گردیده اجازه جهاد داده شده است؛ چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و به یقین خدا بر یارى آن‌ها تواناست.
از خداوند متعال می‌خواهیم روح شهدای زائر مرقد حاج قاسم و همه شهدای محور مقاومت را با شهدای کربلا محشور بفرماید و از او شفای عاجل برای همه مجروحین این جنایت ضد بشری طلب می‌کنیم؛ و إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ ذُو انتِقامٍ.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *