وبلاگ
برگزاری همایش تبیین کارآمدی و تجلیل از الگوهای موفق خدمت‌گزار به مناسب هفته بسیج

برگزاری همایش تبیین کارآمدی و تجلیل از الگوهای موفق خدمت‌گزار به مناسب هفته بسیج

برگزاری همایش تبیین کارآمدی و تجلیل از الگوهای موفق خدمت‌گزار به مناسب هفته بسیج

سخنگوی هفته بسیج سازمان بسیج مستضعفین، گفت: همایش تبیین کارآمدی و تجلیل از الگوهای موفق خدمت‌گزار در تعدادی از شهرستان‌ها برگزار شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار علی مقواساز معاون فرهنگی بسیج برنامه‌های سومین روز از هفته بسیج را تشریح کرد.

سخنگوی هفته بسیج گفت: امروز روز سوم هفته‌ بسیج، روز بسیج، ولایت‌باور، انقلابی و تمدن‌ساز است. در گذشته، سه روز از هفته بسیج اخبار دریافتی مبنی‌ بر این است که بسیاری از لایه‌های بسیج به‌صورت خودجوش و نوآورانه، برنامه‌های متنوعی را برای اقشار مختلف جامعه برگزار می‌کنند.

وی افزود: در واقع هر آنچه همه اقشار از توانشان برمی‌آید برای ارتباط با مخاطبین چه در حوزه‌های فرهنگی، جهادی، ورزشی، علمی، دفاعی و… صورت می‌گیرد. گزارش‌های دریافتی در روز سوم از سرتاسر کشور نشان می‌دهد که تمام ابعاد بسیج به‌صورت متنوع و گسترده در همه سطوح، برنامه‌هایی برای مردم عزیزمان اجرا می‌شود.

سردار مقواساز تصریح کرد: در گزارش‌های دریافتی استان‌ها، به‌صورت گسترده برگزاری یادواره‌های شهدا، برنامه‌های آبروی محله و یادواره شهدای خانگی درحال اجرا است.

وی ادامه داد: پویش نذر خون با یاد و نام شهدای غزه، توسط سازمان بسیج پیشکسوتان شروع شده‌است . این پویش به صورت گسترده در همه استان‌ها صورت می‌گیرد.

سخنگوی هفته بسیج بیان داشت: راه‌اندازی نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی در استان‌ها صورت گرفته است که در گزارش‌های دریافتی به‌صورت متعدد در شهرستان‌ها توسط کارآفرین‌های خواهران و برادران در موضوع‌های اقتصاد مقاومتی بر پا شده‌ است و زمینه‌ای را برای رونق بخشیدن به کارهای اقتصاد مقاومتی فراهم کرده‌است.

وی گفت: اجرای عملیات بزرگ فضای مجازی که توسط سازمان فضای مجازی برگزار شده است و ادامه‌دار خواهد بود. طبق اطلاعاتی که امروز دریافت کردیم، بسیجیان در حوزه فضای مجازی عملکرد بسیار خوبی در فضای مجازی داشته‌اند، از این عزیزان تشکر می‌کنیم.

سخنگوی هفته بسیج سازمان بسیج مستضعفین، افزود: اجتماع دختران حاج‌قاسم در سرتاسر کشور در حال برگزاری است و ادامه‌دار خواهد بود، از سازمان بسیج جامعه زنان تشکر می‌کنیم

سردار مقواساز تصریح کرد: همایش تبیین کارآمدی و تجلیل از الگوهای موفق خدمت‌گزار در تعدادی از شهرستان‌ها برگزار شد، همچنین همایش متنفذین و نخبگان که توسط مرکز هماهنگی اقشار صورت گرفته است نیز در شهر و استان‌ها برگزار شد.

وی بیان داشت: اهدای جهیزیه به محرومین و نوعروسان نیازمند استان‌ها به‌صورت گسترده انجام گرفته شده است.

سردار مقواساز افزود: افتتاح کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال که در بیشتر استان‌ها ایجاد شده است و ایجاد اشتغال برای مردم عزیزمان کرده‌ است.

سخنگوی هفته بسیج ادامه داد: تجلیل از جهادگران علم و فناوری به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در سرتاسر کشور رقم خورد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *