وبلاگ
برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی کرمان در دانشگاه شریف

برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی کرمان در دانشگاه شریف

برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی کرمان در دانشگاه شریف

مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی کرمان به همت هیات الزهرا دانشگاه شریف با حضور علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، مراسم گرامیداشت شهدا و محکومیت حادثه تروریستی کرمان به همت هیات الزهرا دانشگاه شریف برگزار شد.

در این مراسم که با حضور علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت، سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان، شعرخوانی علی مودب و نوای کربلایی حسین سالکی همراه بود شرکت کنندگان با برگزاری مراسم عزاداری و روشن کردن شمع، یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی اخیر را گرامی داشتند.

جمعی از دانشجویان حاضر در برنامه، انتقام از مسببین و عاملان و آمران جنایت تروریستی کرمان را از مسئولین مربوطه مطالبه کردند.

به گزارش فارس، عصر چهارشنبه ۱۳ دی در مسیر گلزار شهدای کرمان دو انفجار تروریستی رخ داد. طبق اعلام وزیر بهداشت 95 نفر در این حادثه به شهادت رسیدند. تعدادی از زائران نیز مجروح شده‌اند.

احمد وحیدی نیز وزیر کشور درباره جزییات این حادثه گفته که این انفجارها خیلی شدید و با ساچمه‌های فراوان بوده که پرتاب ساچمه‌ها موجب می‌شود که بسیاری از شهدای ما توسط همین ساچمه‌هایی که در آن‌ها مواد منفجره کار شده بود، به شهادت می‌رسند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *