وبلاگ
برنامه آموزشی رشد و تعالی شاغلان روابط عمومی دستگاه‌ها ابلاغ شد

برنامه آموزشی رشد و تعالی شاغلان روابط عمومی دستگاه‌ها ابلاغ شد

برنامه آموزشی رشد و تعالی شاغلان روابط عمومی دستگاه‌ها ابلاغ شد

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت از ابلاغ برنامه آموزشی رشد و تعالی مشاغل روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت از ابلاغ برنامه آموزشی رشد و تعالی مشاغل روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.

احسان صالحی با اشاره به ابلاغ برنامه آموزشی رشد و تعالی مشاغل روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی گفت: برنامه آموزشی مشاغل روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی پس از ۱۷ سال بازنگری و در ۳۵ عنوان و ۵۷۸ ساعت طراحی شده است.

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت با قدردانی از اهتمام و همکاری حوزه معاونت نیروی انسانی و امور جذب، بکارگیری و رشد سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: عناوین دوره‌ها (اینجا) در کارگروه آموزش دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت توسط تعدادی از استادان و مدرسان دانشگاه‌ها و مشارکت جمعی از پیشکسوتان حوزه روابط عمومی‌ها تهیه و به سازمان اداری و استخدامی ارائه شده است.

صالحی افزود: برنامه آموزشی رشد و تعالی حرفه‌ای متصدیان مشاغل روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی (اینجا) برای سطوح مدیریتی و کارشناسی طراحی شده است و در این برنامه پیامدهای کلی مورد انتظار پس از شرکت در هر دوره آموزشی تدوین و ابلاغ شده است.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به تحولات عرصه رسانه و انتظارات از حوزه اطلاع رسانی دولت، دوره های آموزشی منجر به ارتقاء مهارت‌ها و منشا تحول در عملکردهای اطلاع رسانی دستگاه‌های اجرایی شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *