وبلاگ
بررسی کلیات لایحه برنامه هفتم در کمیسیون تلفیق آغاز شد

بررسی کلیات لایحه برنامه هفتم در کمیسیون تلفیق آغاز شد

بررسی کلیات لایحه برنامه هفتم در کمیسیون تلفیق آغاز شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه از آغاز بررسی کلیات لایحه برنامه هفتم در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

محسن زنگنه سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، به تشریح جزئیات نشست امروز این کمیسیون که در محل صحن علنی مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است پرداخت و گفت: امروز در دو نوبت صبح و عصر کلیات برنامه هفتم را مورد بررسی قرار می دهیم.

وی افزود: جلسه صبح، بیشتر بر روی منابع و مصارف برنامه متمرکز است چرا که بیشتر مشکلاتی که اغلب برنامه های توسعه کشور دارند، متوجه منابع و مصارف هستند.

زنگنه ادامه داد: در این جلسه ابتدا وزیر اقتصاد صحبت کرد وبر اجماع مجلس و دولت برای رفع ناترازی های موجود در برنامه هفتم تاکید کرد و سپس نمایندگان به بیان نظرات خود پرداختند که اغلب، بر ایجاد شبکه بانکی توسعه ای کشور و بانک های بخشی و همچنین استفاده بهینه از صندوق توسعه ملی در برنامه هفتم تاکید داشتند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر نیز وزیر نیرو در حال تشریح ویژگی های برنامه هفتم در حوزه نیرو است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه یادآور شد: در نوبت عصر امروز نیز ابتدا دولت و سپس مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات نظر می دهند و سپس نمایندگان موافق و مخالف به بیان نظرات خود خواهند پرداخت و در صورت تصویب کلیات برنامه، بررسی جزئیات آن از فردا آغاز خواهد شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *