وبلاگ
برخی که در صداوسیما معروف شده بودند کنار تروریست‌های شاهچراغ قرار گرفتند

برخی که در صداوسیما معروف شده بودند کنار تروریست‌های شاهچراغ قرار گرفتند

برخی که در صداوسیما معروف شده بودند کنار تروریست‌های شاهچراغ قرار گرفتند

۱۷ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ خطاب به رئیس سازمان صداوسیما تأکید کردند: برخی افراد که با هزینه نظام جمهوری اسلامی و در صداوسیمای ملی، معروف و به جایگاهی رسیده بودند، با مواضعشان در شبکه‌های اجتماعی، کنار تروریست‌های شاهچراغ و قاتلان عجمیان‌ها و علی‌وردی‌ها قرار گرفتند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ۱۷ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در نامه‌ای خطاب به پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما با اشاره به جنگ ترکیبی که سال گذشته جمهوری اسلامی ایران درگیر آن شده بود، تأکید کردند: برخی که در صداوسیما معروف شده بودند کنار تروریست‌های شاهچراغ قرار گرفتند.

در بخشی از این نامه آمده است: «هویت» و «عدالت‌گستری» دو کلید واژه مهم و پرتکرار جنابعالی در بدو ورود به جایگاه ریاست سازمان صدا و سیما بود. شنیدن این دو نسخه راهگشا برای رسانه تبدار ملی، امیدبخش کسانی بود که دل در گرو این انقلاب اسلامی داشتند؛ بیشتر از همه برای دانشجویان که خط‌شکنی و شجاعت رسانه‌ای را مکرر شنیده و منتظر یک «تحول» اساسی بودند.

در بخشی دیگری تأکید شده است: سال گذشته جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ ترکیبی همه‌جانبه شد که با پروگاندای رسانه‌ای قصد القاء تمام شدن نظام اسلامی را داشتند. بخش عظیمی از این جنگ در رسانه‌های مجازی بود و برخی افراد که با هزینه نظام جمهوری اسلامی و در صداوسیمای ملی، معروف و به جایگاهی رسیده بودند، با مواضعشان در شبکه‌های اجتماعی، کنار تروریست‌های شاهچراغ و قاتلان عجمیان‌ها و علی‌وردی‌ها قرار گرفتند.

دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های:

دانشگاه صدا و سیما
دانشگاه شهید مطهری واحد خواهران تهران
دانشگاه جامع امام حسین (ع)
پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
دانشگاه خوارزمی
دانشگاه علوم قرآنی
دانشگاه شاهد
پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
دانشگاه سوره
دانشگاه علوم پزشکی تهران
دانشکده فنی دکتر شریعتی
دانشگاه مذاهب اسلامی واحد خواهران تهران
دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی دانشگاه آزاد تهران جنوب
دانشکده فنی دختران ولی عصر(عج) تهران
دانشگاه غیرانتفاعی ابرار
دانشگاه صنعت هواپیمایی

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *