وبلاگ
باهنر: طوفان الاقصی ساختار پرادعای صهیونیست‌ها در حوزه امنیت را به هم ریخت

باهنر: طوفان الاقصی ساختار پرادعای صهیونیست‌ها در حوزه امنیت را به هم ریخت

باهنر: طوفان الاقصی ساختار پرادعای صهیونیست‌ها در حوزه امنیت را به هم ریخت

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: عملیات طوفان الاقصی باعث غرور و افتخار مسلمانان است چون ساختار پرادعای صهیونیست‌ها در حوزه امنیت را به هم ریخت و ضربات سنگینی به وجهه دروغین این رژیم وارد کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، نشست جامعه اسلامی مهندسین شامگاه شنبه ۶ آبان ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و مهندس محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری برگزار شد.

باهنر در آغاز این جلسه با اشاره به تحولات غزه و حمله وحشیانه صهیونیست‌ها، گفت: عملیات طوفان الاقصی باعث غرور و افتخار مسلمانان است چون ساختار پرادعای صهیونیست‌ها در حوزه امنیت را به هم ریخت و ضربات سنگینی به وجهه دروغین این رژیم وارد کرد.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری اضافه کرد: جنگ غزه مهلت جدیدی است که صهیونیست‌ها بر ظلم خودشان بیفزایند و رسوا شوند این اقدامات به معنای واقعی آپارتاید است امروز تنها نقطه‌ای در دنیا که رژیم آپارتاید حکومت می‌کند در سرزمین‌های اشغالی است که آن‌ها حق حیات برای هیچ کس قائل نیستند.

باهنر اظهار کرد: هر روز که از عمر پلید صهیونیست‌ها می‌گذرد عمق واقعی خباثت این رژیم بیشتر آشکار می‌شود چون در جریان بمباران اخیر در غزه هزاران کودک بیگناه را کشتند و ذات پلید خود را برای جهانیان به نمایش گذاشتند.

وی افزود: بایدن جنایتکار هم دلخوشی از دولت نتانیاهو ندارد و امیدواریم که این غده سرطانی هرچه زودتر نابود شود.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به مواضع ایران برای برگزاری رفراندوم در فلسطین، گفت: امیدواریم این بیداری در جهان اسلام شکل بگیرد و به زودی شاهد سقوط رژیم منحوس صهیونیستی باشیم و به طور قطع، جهان بدون رژیم صهیونیستی دنیای بهتری خواهد بود.

باهنر با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان در اسفند ماه سال جاری، اظهار کرد: رهبر انقلاب بر سلامت، رقابت و مشارکت در این دوره تأکید دارند مشارکت در این دوره برای ما بسیار مهم است و بالارفتن مشارکت مهمتر از نوع انتخاب است حتی می‌توان گفت مشارکت بالا از انتخاب اصلح هم مهمتر است و همه ما موظف هستیم که تلاش کنیم تا این افزایش مشارکت اتفاق بیفتد.

وی در مورد نام‌نویسی خود برای حضور در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: با محاسبات شخصی خودم، اصرار دوستان و افزایش مشارکت در این دوره حضور یافتم واگر قرار باشد در تهران با 15درصد مشارکت اول شوم برایم مطلوب نیست، اما مشارکت بالا را مهمتر از انتخاب خودم می‌دانم.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری اضافه کرد: همه نهادها و جریانات سیاسی باید تلاش کنند تا مشارکت اوج بگیرد و از 55درصد عبور کند، البته اگر مشارکت بالا رود و افراد اصلح هم انتخاب شوند، این مطالبه به حق رهبری و مطلوب ماست.

باهنر با اشاره به 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی، گفت: روز 13 آبان مختص آمریکاست که امروز نشان داد که جنگ غزه را مدیریت می‌کند و این کشتار به گردن آمریکاست، این نذر مرگ بر آمریکا را ادامه دهید تا چهره پلید استکبار همچون گذشته رسوا شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *