وبلاگ
بارش بمب‌های فسفری بر سر مردم غزه، وحشیگری رژیم صهیونیستی را به نمایش می‌گذارد

بارش بمب‌های فسفری بر سر مردم غزه، وحشیگری رژیم صهیونیستی را به نمایش می‌گذارد

بارش بمب‌های فسفری بر سر مردم غزه، وحشیگری رژیم صهیونیستی را به نمایش می‌گذارد

جمعی از جامعه علوم پزشکی ایران در حمایت از مردم مظلوم غزه و سرکوب جنایات وحشیانه‌ی رژیم اشغالگر قدس بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، جمعی از جامعه علوم پزشکی ایران در حمایت از مردم مظلوم غزه و سرکوب جنایات وحشیانه‌ی رژیم اشغالگر قدس بیانیه ای صادر کردند. متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

الحمدلله ربّ العالمین، قاصم الجبّارین. مبیر الظّالمین.

سلطه‌ ظلمی هفتاد‌و‌پنج ساله به پایان خود نزدیک شده و رژیم غاصب اسرائیل به هر خباثتی دست می‌زند تا این پایان را به تعویق بیندازد. بیش از صد‌هزار شهید فلسطینی در این سال ها که عمده آن ها غیرنظامیان، زنان و کودکان هستند کارنامه سیاه این خباثت است.
در طی روزهای اخیر بمباران بی‌وقفه‌ تمامی مناطق نوار غزه، بیش از دو هزار کشته و چند هزار زخمی بر جای گذاشته که ده‌ها برابر ظرفیت بیمارستان‌های غزه است. حمله به آمبولانس‌ها و تخریب مسیرهای انتقال مجروحین، جلوگیری از سوخت‌رسانی و قطع برق و بستن مسیر انتقال دارو و امکانات، سیستم درمانی را ناتوان کرده است.
با وجود ممنوعیت حمله به مراکز درمانی طبق معاهدات بین‌المللی، در نقض آشکار قوانین، بمباران بیمارستان ها امنیت جانی مجروحین و کادر پزشکی را تهدید می‌کند و بارش بمب‌های فسفری بر سر مردم مظلوم غزه، نهایت وحشیگری و عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به قواعد انسانی و بین المللی را به نمایش می‌گذارد.
ما؛ گروهی از جامعه علوم پزشکی ایران، که روزگاری قسم خورده‌ایم از هیچ تلاشی برای نجات جان انسان‌ها فروگذار نکنیم، اکنون که هزاران زن و کودک بی‌گناه فلسطینی در محاصره آتش هستند و دسترسی آن‌ها به امکانات بهداشتی، غذایی و درمانی توسط جنایتکارترین انسان‌ها، محدود شده است چگونه می‌توانیم سوگند خود را فراموش کنیم؟
با امضای این بیانیه، به رسم شرافت انسانی و حرفه‌ای‌مان، آمادگی خود را برای اعزام به غزه و ارائه خدمت به مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌کنیم و از همه آزادگان جهان می‌خواهیم برای انجام وظیفه انسانی و الهی خود به‌پا‌خیزند و نظاره‌گر این جنایت وحشیانه نباشند.

و پیروزی نهایی از آن مستضعفان است.

*لینک امضای بیانیه

https://survey.porsline.ir/s/zMUY1UWo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *