وبلاگ
بادامچیان: موتلفه با فهرست 400 نفره وارد انتخابات شده اما به تکلیف الهی تلاشمان برای وحدت است

بادامچیان: موتلفه با فهرست 400 نفره وارد انتخابات شده اما به تکلیف الهی تلاشمان برای وحدت است

بادامچیان: موتلفه با فهرست 400 نفره وارد انتخابات شده اما به تکلیف الهی تلاشمان برای وحدت است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در شبکه حزبی مان در سراسر کشور و تمام استان های مان با یک فهرست 400 نفره وارد مرحله پیش ثبت نام انتخابات شده ایم. در زمان نزدیک به انتخابات، سعی می‌کنیم با گروه های دیگر سیاسی یکی شویم و به یک فهرست واحد برسیم به هر حال این تکلیف الهی است که افراد به نفع کسانی از خودشان بهتر هستند و اصلح هستند کنار بروند.

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی حزب موتلفه در سال جاری گفت: در حال حاضر ما به عنوان موتلفه هم در شورای ائتلاف هستیم و هم در شورای وحدت. این طور بگویم که ما با همه بچه های انقلاب هستیم و این دو گروه هم هر دو از بچه های انقلاب هستند.

وی با اشاره به اجرای قانون جدید انتخابات مجلس گفت: شورای نگهبان اکنون فرصت کافی برای احراز صلاحیت‌ها را دارد تا عناصری که واجد شرایط نمایندگی ملت بزرگ ایران و نظام جمهوری اسلامی ولایی را دارند در خدمت آراء مردم قرار گیرند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: فرصت و زمانی که مجلسی‌ها برای بررسی صلاحیت‌ها ایجاد کردند اقدام بسیار مثبتی بود. با این فرصت زمانی، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی نیز فرصت لازم را برای معرفی و همراهی با یکدیگر، در یک رقابت سالم و سازنده دارند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر آن وحدتی که از آن به عنوان وحدت نیروها یاد می‌شود، انجام نمی شود، ولی نزدیک انتخابات وحدت در فهرست صورت خواهد گرفت و ما هم کمک می‌کنیم همه نیروهای انقلاب به یک فهرست واحد برسند و برسیم.

بادامچیان در ادامه گفت: در حال حاضر موتلفه لیست انتخاباتی خود را در کل کشور آماده کرده است، ما در شبکه حزبی مان در سراسر کشور و تمام استان های مان با یک فهرست 400 نفره وارد مرحله پیش ثبت نام انتخابات شده ایم.

وی تصریح کرد:این 400 نفر به سه بخش تقسیم می‌شوند، از این تعداد حدود 200 نفر از افراد تشکیلاتی حزب موتلفه را شکل می دهند و گروه دیگر را افراد شاخصی که در مناطق مختلف موقعیت سیاسی و اجتماعی مناسبی را دارند و مورد تایید ما هستند قرار دارند و گروه سوم پیش ثبت نامی های ما را بخشی از نمایندگان فعلی و نمایندگان ادوار شکل می‌دهند.

وی در پایان با اشاره به وحدت نهایی نیروهای انقلاب گفت: در زمان نزدیک به انتخابات، سعی می‌کنیم با گروه های دیگر سیاسی یکی شویم و به یک فهرست واحد برسیم به هر حال این تکلیف الهی است که افراد به نفع کسانی از خودشان بهتر هستند و اصلح هستند کنار بروند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *