وبلاگ
بادامچیان: فهرست 250 نفره انتخاباتی حزب مؤتلفه اسلامی به زودی اعلام می‌شود

بادامچیان: فهرست 250 نفره انتخاباتی حزب مؤتلفه اسلامی به زودی اعلام می‌شود

بادامچیان: فهرست 250 نفره انتخاباتی حزب مؤتلفه اسلامی به زودی اعلام می‌شود

رئیس شورای انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی از اعلام اسامی فهرست 250 نفره انتخاباتی این حزب برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، شورای انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی درباره انتخابات مجلس دوازدهم، بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

در بهمن جاویدان در آستانه میلاد مسعود امیر مؤمنان، مظهر عدل و حکومت اسلامی و در آستانه انتخابات سرنوشت‌ساز ۱۱ اسفند، شورای انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی با افتخار اعلام می‌دارد:

در اطاعت از رهنمودهای ولی‌امر مسلمین امام خامنه‌ای در رابطه با تحول و تکامل همه‌جانبه در گام دوم انقلاب اسلامی، به منظور حل مشکلات کشور در امور اداری، اجرایی، قضایی، اقتصادی و فرهنگی، تشکیل جامعه نمونه اسلامی، دولت کریمه و تمدن نوین اسلامی، با سیاست حفظ وحدت نیروهای انقلاب اسلامی، با همفکری و همکاری دبیران محترم حزب در سراسر کشور و صاحبنظران روحانی، دانشگاهی و حزبی، فهرست افراد اصلح و صالح از دیدگاه خود را در همه حوزه‌های انتخابیه بررسی و در نهایت به حدود ۲۵۰ نفر رسید که اسامی آن‌ها در وقت مقتضی قانونی اعلام خواهد شد.

از این تعداد حدود ۲۰ نفر مربوط به شهر تهران بزرگ است که ۱۰ نفر بقیه در مشاوره‌های با همه فعالان در صحنه انتخابات، اضافه خواهند شد. حمایت هر یک از تشکل‌ها، جبهه‌ها و شوراها از این افراد مورد احترام مؤتلفه اسلامی می‌باشد. حزب مؤتلفه اسلامی در راستای تحقق مشارکت بالاتر پای صندوق‌های رأی و انتخاب آزاد، با معرفی افراد اصلح و ارجح، تحول‌شناس و تکامل‌آور، به جهت شکل‌گیری مجلس تحول و تکامل، با برنامه‌های اساسی و اصولی، درباره حدود ۶۰ معضل کشور، همه نوع سعی و تلاش را داشته و خواهد داشت.

تشکیل مجلس تحول و تکامل منطبق با شرایط امروز جمهوری اسلامی ایران و اقتدار و موقعیت و اعتبار اسلام و ملت بزرگ ما و ساختن جامعه‌ای کاملاً شاد و قانونمند و دارای رفاه عادلانه و خالی از دغدغه‌های معیشتی خانواده‌ها، هدف و خواسته اصلی مردم و مؤتلفه اسلامی است. همه با هم در ۱۱ اسفند، با رأی بالاتر خود خشنودی خداوند، شهدا و مظلومان جهان را رقم خواهیم زد.

رئیس شورای انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی

اسدالله بادامچیان

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *