وبلاگ
بادامچیان:  اقتدار امروز ایران در عرصه جهانی به خاطر حضور مردم در انتخابات‌ها است

بادامچیان: اقتدار امروز ایران در عرصه جهانی به خاطر حضور مردم در انتخابات‌ها است

بادامچیان: اقتدار امروز ایران در عرصه جهانی به خاطر حضور مردم در انتخابات‌ها است

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تمام دولت‌ها و مجالس تا امروز انتخاب مردم هستند و اقتدار امروز ایران در عرصه جهانی نیز به خاطر حضور مردم در انتخابات‌ها بوده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در برنامه تلویزیونی «صف اول» با اشاره به نقش احزاب در انتخابات گفت: صداوسیما نباید از این و آن طرفداری نباید کند و جلوی سوءاستفاده بعضی افراد از جایگاه صداوسیما را بگیرند.

وی افزود: مجلس آینده گام دوم است، مجلس تکامل انقلاب اسلامی، پیشرفت، توسعه و ایجاد جامعه نمونه اسلامی است و مردم با انتخاب‌های دقیق کمک کنند تا به تمدن نوین اسلامی برسیم.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه گفت: بعضی‌ها فکر می‌کردند می‌شود انتخابات را تحریم کرد! به نظر بنده اصلا چنین اتفاقی صورت نمی‌گیرد و اگر کسی تحریم کند، خودکشی سیاسی انجام داده است.

بادامچیان با اشاره ماهیت مردمی انقلاب اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی نظامی تماماً مردمی است و امام (ره) هم از همان آغاز نهضت خود فعالیت خود را با گروه‌های سیاسی شروع نکرد و با مردم انقلاب اسلامی را پایه‌گذاری کرد.

وی افزود: حضور میلیونی مردم در سال‌های ۵۶ و ۵۷ باعث شد که غربی‌ها و آمریکا و رژیم صهیونیستی متوجه شوند که حرکتی که امام (ره) خمینی آغاز کرده، مردمی است و به نتیجه خواهد رسید.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ما در اسفند ماه دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را داریم و دشمن برای انتخابات خبرگان در حال طراحی عملیات است.

بادامچیان تصریح کرد: انتخابات کشور ما یک انتخابات تماما مردمی است و اسلام هم دقیقا یک ماهیت کاملا مردمی دارد و در یک حکومت اسلامی ما شاهد مردمی‌ترین شیوه انتخابات هستیم.

وی در ادامه گفت: بهترین روش برای اداره جامعه، شیوه اداره مردمسالاری ارزشی است و در دنیا بهترین شیوه حکومت همین مردمسالاری است که با انتخاب خودِ مردم محقق می‌شود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: باطل‌گرایان عالم نمی‌خواهند در هیچ کشوری انتخابات آزاد برای مردم وجود داشته باشد و در همه جای عالم تلاش کردند تا در کشوری انتخابات آزاد و مردمی برگزار نشود.

بادامچیان در ادامه با اشاره به فعالیت گروه‌ها در انتخابات، گفت: بعضی‌ها برای اینکه خودشان رأی بیاورند، می‌گویند؛ فقط کسانی در انتخابات شرکت کنند که ما را قبول دارند.

وی افزود: برکت در حضور عظیم مردمی است و انتخابی مؤثر است که مردم حضور داشته باشند و هر کسی را که مردم انتخاب کردند، خودِ همین مردم عملکرد او را تحت رصد و بررسی قرار می‌دهند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی یادآور شد: بنی‌صدر را امام با یک رویکرد مردمی برکنار کرد و او را به ملت شناساند و ذات خبیث‌اش را به مردم نشان داد و مردم به خوبی او با گروه بنی‌صدر برخورد کردند.

بادامچیان گفت: تمام دولت‌ها و مجالس تا امروز انتخاب مردم هستند و اقتدار امروز ایران در عرصه جهانی نیز به خاطر حضور مردم در انتخابات‌ها بوده است.

وی افزود: حالا هم اگر می‌خواهیم از مشکلات فعلی نجات پیدا کنیم، مردم باید نمایندگان را انتخاب کنند که مشکل‌شکن باشند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه گفت: اگر مردم به گروهی از باند قدرت رأی دادند که لیاقت مسئولیت ندارند، مشخص است کاری از پیش نمی‌رود و مردم باید دنبال افراد لایق و شجاع بروند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم از روی سابقه مشخص افراد که اهل دعوا و جنجال نیستند و افراد محکمی هستند رأی و یک مجلس قوی و مقتدر شکل بدهند.

بادامچیان در ادامه با اشاره به وظایف صداوسیما، گفت: در بحث تکثر نامزدها، صداوسیما باید یک کار هنرمندانه انجام دهد و با برنامه‌های مختلف و با ایجاد فرصت برابر و تقسیم عادلانه، کاری که وظیفه‌اش است را به سرانجام برساند.

وی افزود: اگر میخواهیم مجلس آینده، مجلس توانمندی باشد، ملت باید به نمایندگانی که پاک، صادق و نخبه باشند، رأی دهند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: ما در حزب‌مان در ۳۱ استان اعلام کرده‌ایم که افرادی که توانمند هستند را شناسایی کنند تا در مجلس بعدی شاهد حضور افراد اثرگذار باشیم.

بادامچیان افزود: اگر می‌خواهیم در مجلس دوازدهم افراد اقتصاددان داشته باشیم، باید افرادی را انتخاب کنیم که اقتصاد اسلامی و اقتصاد اداری و اقتصاد دانشگاهی را بدانند و احزاب می‌توانند این موضوع را تشخیص دهند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان با اشاره به شاخص‌های انتخاب نماینده مجلس، گفت: نماینده‌ای که مردم انتخاب می‌کنند باید پاک، شجاع، فهیم و فسادستیز و مدبّر باشد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *