وبلاگ
اولین اجلاسیه مردمی‌سازی دولت با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود

اولین اجلاسیه مردمی‌سازی دولت با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود

اولین اجلاسیه مردمی‌سازی دولت با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود

معاون هماهنگ‌کننده دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت از برگزاری اولین اجلاسیه مردمی‌سازی دولت با حضور آیت‌الله رئیسی در روز شنبه 28 مردادماه، خبرداد.

مهدی دهقان معاون هماهنگ‌کننده دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزرای فارس، با اشاره به برگزاری اولین اجلاسیه مردمی‌سازی دولت،‌ گفت: این رویداد فردا (شنبه، ۲۸ مردادماه) در سالن اجلاس سران برگزار شود.

وی افزود: در این رویداد، دستیاران مردمی‌سازی دولت در وزارتخانه‌ها، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها حضور خواهند داشت. همچنین، جمعی از مدیران دولتی نیز مهمان این مراسم هستند.

معاون هماهنگ‌کننده دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با اشاره به اینکه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت، گفت: محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی قرب بقیه الله الاعظم(عج)، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه، حجت‌الاسلام خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و علی‌اکبر احمدیان دبیر شورای امنیت ملی از دیگر سخنرانان این مراسم هستند.

دهقان با اشاره به اهداف برگزاری اولین اجلاسیه مردمی‌سازی دولت، بیان کرد: همگرایی بین مجموعه‌ حلقه‌های میانی و دستیاران مردمی سازی، ارائه مدل‌ها و الگوهای مردمی‌سازی در کشور، تبادل دانش حلقه‌های میانی و ارائه مدل‌های به کارگیری مردم از اهداف برگزاری این اجلاسیه است.

معاون هماهنگ‌کننده دستیار رئیس جمهور در پایان با اشاره به دیگر برنامه‌های این اجلاسیه، اظهار کرد: در مدت فعالیت دستیاران مردمی‌سازی دولت، تولیداتی در حوزه کتاب صورت گرفته است که این کتاب‌ها رونمایی خواهد شد. همچنین، پوستر رویداد «شهریاران» که الگونمایی از اقدامات در راستای مردمی‌سازی است هم رونمایی خواهد شد تا این رویداد رسماً از فردا آغاز شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *