وبلاگ
امیر واحدی: تدابیر رهبر انقلاب موجب وحدت مسلمان و پیروان ادیان الهی در ایران است

امیر واحدی: تدابیر رهبر انقلاب موجب وحدت مسلمان و پیروان ادیان الهی در ایران است

امیر واحدی: تدابیر رهبر انقلاب موجب وحدت مسلمان و پیروان ادیان الهی در ایران است

فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار جمعی از سربازان و کارکنان وظیفه مسیحی، گفت: همه ما ایرانی هستیم و رهبرمان یکی است و وجود رهبری فرزانه و تدابیر کار ساز ایشان امروزه باعث وحدت همه مسلمان و پیروان سایر ادیان الهی در کشور شده و روز به روز این همدلی بیشتر شده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح(ع) و فرارسیدن سال نو میلادی در دیدار با جمعی از سربازان و کارکنان وظیفه ارامنه این نیرو، ضمن تبریک این ایام فرخنده با بیان اینکه در اسلام و آیات قرآن توجه ویژه‌ای به همه ادیان آسمانی شده است، گفت: همه ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خودمان افتخار میکنیم و باید برای عزت و اعتلای آن تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

وی با بیان اینکه شما عزیزان مانند پیروان سایر ادیان الهی برای ما عزیز و باعث افتخار هستید، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس، شهدای ارامنه در راه عزت و افتخار کشور جنگیند و به درجه شهادت نائل آمدند و امروز نام بسیاری از کوچه ها و خیابان‌های ایران اسلامی به نام این شهدای عزیز مزین شده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با اشاره به جنگ شناختی دشمن بر علیه نظام، بیان کرد: شما عزیزان همچون فرزندان ما هستید، مراقب جنگ شناختی و ترکیبی که دشمنان بر علیه کشور و نظام به راه انداخته‌اند باشید، چرا که دشمن قصدش از این کار اختلاف افکنی در بین ادیان آسمانی است و می‌خواهد از این دشمنی به نفع خودش استفاده کنند تا به اهدف شوم خود برسد.

وی افزود: امروز با هوشمندی و تدبیر رهبر معظم انقلاب و مسئولان عالی نظام، تمام تیرهای شوم دشمنان در رسیدن به اهداف خود به سنگ خورده است و بدون شک با هوش و ذکاوتی که در شما عزیزان وجود دارد دشمنان هیچ وقت موفق نخواهند شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه باید در این برهه از زمان هوشیار باشیم و حواسمان به توطئه‌های دشمنان باشد، گفت: همه ما ایرانی هستیم و رهبرمان یکی است و وجود رهبری فرزانه و تدابیر کار ساز ایشان امروزه باعث وحدت همه مسلمان و پیروان سایر ادیان الهی در کشور شده و روز به روز این همدلی بیشتر شده است.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از سربازان ارامنه حاضر با اهدای لوح و اعطای مرخصی، با دستور امیر واحدی اضافه خدمت کارکنان وظیفه مسیحی تا ۱۵ روز مورد بخشش قرار گرفت.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *