وبلاگ
امیر نصیرزاده:‌ ایران و روسیه در تامین امنیت بین‌المللی همکاری می‌کنند

امیر نصیرزاده:‌ ایران و روسیه در تامین امنیت بین‌المللی همکاری می‌کنند

امیر نصیرزاده:‌ ایران و روسیه در تامین امنیت بین‌المللی همکاری می‌کنند

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دوران جهان تک قطبی به پایان رسیده است، گفت: ایران و روسیه در راستای تامین امنیت در سطح بین‌المللی همکاری می‌کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر خلبان عزیز نصیرزاده که دوشنبه در رأس هیأت بلندپایه نظامی وارد مسکو شد، این سخنان را در بدو حضور در فرودگاه بین‌المللی ونوکووا بیان کرد.

هیات بلندپایه نظامی ایران که در پی دعوت رسمی ارتشبد شایگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه از سرلشگر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به روسیه سفر کرده است، در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی ونوکووا مورد استقبال کاظم جلالی سفیر ایران در مسکو و ژنرال اولک ویتالویچ به نمایندگی از وزارت دفاع فدراسیون روسیه قرار گرفت.

هیات بلندپایه نیروهای مسلح ایران با هدف شرکت در رویدادهای بین‌المللی دفاعی امنیتی فدراسیون روسیه به مسکو سفر کرده است.

بنا بر اعلام ناخدایکم ستاد رضا خسروی مقدم وابسته نظامی سفارت ایران در مسکو، هیات بلندپایه نظامی ایران دوشنبه ۲۳ مردادماه جاری ضمن شرکت در مراسم افتتاحیه همایش و نمایشگاه بین المللی نظامی ۲۰۲۳ روسیه و بازدید از نمایشگاه، با تعدادی از روسای هیات های خارجی شرکت کننده نیز گفت و گو می کند.

همچنین؛ رئیس هیات نظامی کشورمان در روز سه شنبه ۲۴ مردادماه ۱۴۰۲ در یازدهمین کنفرانس امنیت بین الملل مسکو شرکت و در نشست اول این کنفرانس با موضوع موقعیت جهان چند قطبی سخنرانی می نماید.

نمایشگاه بین المللی نظامی و دفاعی آرمی فروم روسیه از روز دوشنبه به مدت یک هفته در پارک پاتریوت در حوالی مسکو برپا می‌شود.

بر این اساس، صنایع دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن حضور فعال در این نمایشگاه، بخش های متنوعی از تولیدات نظامی و دفاعی کشورمان را در معرض دید شرکت کنندگان روسی و بیش از ۶۰ کشور جهان به نمایش می گذارند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *