وبلاگ
امیر صباحی‌فرد: پدافند هوایی در بالاترین سطح آمادگی و قدرت رزمی قرار دارد

امیر صباحی‌فرد: پدافند هوایی در بالاترین سطح آمادگی و قدرت رزمی قرار دارد

امیر صباحی‌فرد: پدافند هوایی در بالاترین سطح آمادگی و قدرت رزمی قرار دارد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش،‌ گفت: نیروی پدافند هوایی ارتش و پدافند هوایی سپاه در خط مقدم دفاعی در حال حاضر در بالاترین سطح خودکفایی، آمادگی و قدرت رزمی قرار دارند و به هر دو نیرو یک ید واحده هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش امروز (جمعه،‌ 10 شهریورماه)‌ در پیش‌خطبه‌های نماز جمعه تهران،‌ گفت: رهبر انقلاب در چند سال اخیر بیش از ۶۰۰ مرتبه به اهمیت و اولویت پدافند هوایی به عنوان خط مقدم دفاعی کشور در برابر تهدیدات هواوفضایی دشمن اشاره فرمودند که وظیفه ما را در دفاع از آسمان ولایت دوچندان می‌کند.

وی افزود: با رجوع به ذهنیت تاریخی انقلاب در می‌یابیم که آمریکا از هیچ جنایتی بر علیه ملت ایران و ضربه زدن به جمهوری اسلامی فروگذار نبوده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه ملت ایران، جنگ تحمیلی ۸ ساله در روزهای آغازین پیروزی انقلاب دخالت مستقیم نظامی در خلیج فارس هدف قرار دادن هواپیمای بی دفاع ایرانی در آب‌های خلیج فارس، اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه همه جانبه با هدف قرار دادن زیرساخت‌های اقتصادی کشور، تلاش برای ایجاد اجماع جهانی علیه ایران در مجامع بین‌المللی حمایت از آشوب‌ها و اغتشاشات و تلاش برای نفوذ و تهاجم فرهنگی و نابودی هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی بخشی از نمونه‌های جنگ ترکیبی آمریکا و مزدورانش بود که البته این آرزو و هدف را به حول قوه الهی به گور خواهند برد.

وی افزود: رزمندگان پدافند هوایی در صیانت از هوا و فضای کشور و آسمان ولایت تلاش می‌کنند تا پرچم عزیز ایران بر قله‌های تعالی به اهتزاز در بیاید. بر خود می‌بالیم که در ارتشی خدمت می‌کنیم که فرمانده ما ولی امر مسلمین، کشور ما ایران بزرگ و متمدن، سرمایه اجتماعی ما پشتوانه مردم قدرشناس، سرمایه معنوی ما کارکنان ولایی مومن و معتقد و وظیفه ما فدا شدن برای ملت ایران است.

امیر صباحی‌فرد تاکید کرد: ملت ایران ثابت کرد هر چقدر فشار بیشتر شد در مقابل، انگیزه پیشرفت و تقویت مولفه‌های قدرت ملی نیز افزایش می‌یابد و قادر هستند با تبدیل تهدیدات به فرصت دشمن خود را غافلگیر و شگفت زده کنند.

وی ادامه داد: از همین مکان مقدس به دشمنان انقلاب و کشور و نظام اسلامی یادآور می‌شوم که ما را تحت شدیدترین فشارهای تحریم همه جانبه قرار دادید ولی آگاه باشید که نیروی پدافند هوایی ارتش و پدافند هوایی سپاه در خط مقدم دفاعی در حال حاضر در بالاترین سطح خودکفایی، آمادگی و قدرت رزمی قرار دارند و هر دو نیرو یک ید واحده هستند.

در حال تکمیل..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *