وبلاگ
امیر سیاری: ارتش در حال حرکت به سمت فناوری‌های نو است

امیر سیاری: ارتش در حال حرکت به سمت فناوری‌های نو است

امیر سیاری: ارتش در حال حرکت به سمت فناوری‌های نو است

معاون هماهنگ‌کننده ارتش، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به سمت فناوری‌های نو در حرکت است، زیرا تهدید و نوع آن در آینده با امروز فرق خواهد کرد، به همین دلیل هم مقابله با فناوری‌های آینده هم با الآن فرق می‌کند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در بازدید از غرفه نیروی هوایی ارتش در نمایشگاه جامع تربیت و آموزش آجا، گفت: سطح علم و فناوری در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بسیار بالا است.

وی افزود: به علت اینکه نیروی هوایی یک نیروی تجهیزات‌محور است که می‌طلبد از سطح بالایی از علم و دانش برخوردار باشد، از این جهت می‌بینیم که هم دانشگاه شهید ستاری و هم مرکز آموزش‌های تخصصی هوایی دقت زیادی به این موضوع دارند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به برگزاری نمایشگاه جامع تربیت و آموزش آجا، گفت: تا به امروز مجموعه توانمندی‌های آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران را کسی به صورت یک جا ندیده بود، به همین منظور در این چند روزی که نمایشگاه دایر بود، استقبال خوبی از آن به عمل آمد. این نمایشگاه مجموعه آموزش‌های نظامی را از اول تا آخر خدمت به صورت یک جا به تصویر کشید.

امیر دریادار سیاری با اشاره به نقش فناوری در ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: بخش‌هایی که در این نمایشگاه به تصویر کشیده شد، نشان می‌دهد ارتش جمهوری اسلامی ایران به سمت فناوری‌های نو در حرکت است، زیرا تهدید و نوع آن در آینده با امروز فرق خواهد کرد، به همین دلیل هم مقابله با فناوری‌های آینده هم با الآن فرق می‌کند، ما اگر به این موضوعات جدید توجه نکنیم، قطعا در آینده با غافلگیری فناورانه روبه‌رو خواهیم شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *