وبلاگ
امدادرسانی بیمارستان حضرت فاطمه(س) نیروی زمینی سپاه به مجروحان حادثه تروریستی کرمان

امدادرسانی بیمارستان حضرت فاطمه(س) نیروی زمینی سپاه به مجروحان حادثه تروریستی کرمان

امدادرسانی بیمارستان حضرت فاطمه(س) نیروی زمینی سپاه به مجروحان حادثه تروریستی کرمان

فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه، گفت: بیمارستان حضرت فاطمه (س) نیروی زمینی سپاه در شهر کرمان در حال ارائه خدمات پزشکی تخصصی به مجروحان حادثه تروریستی عصر امروز در شهر کرمان است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار احمد اخوان مهدوی فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه با اشاره به حادثه تروریستی امروز در مراسم چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان، گفت: بنابر دستور سردار فرمانده نیروی زمینی سپاه بیمارستان حضرت فاطمه (علیها السلام) نیروی زمینی سپاه در شهر کرمان در حال ارائه خدمات پزشکی تخصصی به مجروحان حادثه تروریستی عصر امروز در شهر کرمان است.

وی با بیان اینکه بیمارستان سیار فوق تخصصی 128 تخته نیروی زمینی سپاه برای ارائه خدمات پزشکی به مجروحان احتمالی این حادثه در آماده‌باش است، افزود: در صورت نیاز این بیمارستان سیار فوق تخصصی نیز به ظرفیت نظام سلامت نیروی زمینی سپاه در شهر کرمان افزوده می‌شود.

فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه، تأکید کرد: بیمارستان‌های نیروی زمینی سپاه در شهر اصفهان و شهرهای مجاور نیز برای پذیرش مجروحین این حادثه آمادگی کامل دارد.

وی افزود: گروه‌های تخصصی جراحی و تروما از ابتدای وقوع حادثه در سطح نیروی زمینی سپاه در حال آماده‌باش کامل قراردارند و این گروه‌های تخصصی در بیمارستان شهر کرمان در حال حاضر با ظرفیت ۵ اتاق عمل در حال خدمات‌رسانی تخصصی به ۵۰ مجروح حادثه تروریستی اخیر هستند.

سردار اخوان در پایان خاطرنشان کرد: تمام ظرفیت‌ها در بیمارستان‌های نیروی زمینی سپاه در استان‌های مجاور مشخص شده و آمادگی برای انتقال مجروحان وجود دارد و در صورت نیاز با همکاری اورژانس کشور اعزام مجروحان انجام خواهد شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *