وبلاگ
الهیان: حرکت‌های مردمی و نخبگانی در کمک به فلسطین بسیار اثربخش است

الهیان: حرکت‌های مردمی و نخبگانی در کمک به فلسطین بسیار اثربخش است

الهیان: حرکت‌های مردمی و نخبگانی در کمک به فلسطین بسیار اثربخش است

رییس کمیته حقوق بشر مجلس در نشست حقوق بی‌بشر دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی گفت: حرکت‌های مردمی و نخبگانی در کمک به فلسطین بسیار اثربخش است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، زهره الهیان نماینده مردم تهران و رییس کمیته حقوق بشر مجلس در نشست حقوق بی بشر در دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی اظهار داشت: تا الان در موضوع حقوق بشر تعیین کننده غول های رسانه ای رژیم صهیونیستی بودند و تلاش می کردند اسلام هراسی و ایران هراسی را در دستور کار قرار دهند اما این پروژه ها نقش بر آب شده و میلیون‌ها نفر از ملت های آزاده دنیا به اسلام و مقاومت تمایل پیدا کردند‌.

وی افزود: رسانه های صهیونیستی با سرپوش گذاشتن بر شکست ها و کشته های افسران خود در طوفان الاقصی بنا داشتند به دنیا پالس پیروزی منعکس کنند اما وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در یک تونل مترو که عکس می گیرد که ما تونل های حماس را تسخیر کردیم اما استراژیست‌های نظامی به خوبی می داننداین تونل های راز و رمز پیروزی حماس بوده و آنها پایگاه یا ادواتی بر روی زمین ندارند و رژیم صهیونیستی هر جا پیشروی می کند به دلیل همین طراحی های زیرزمینی بوده که محاصره می شوند.

الهیان با بیان اینکه حرکت ملت آزاده و پر افتخار فلسطین و غزه غول های رسانه ای صهیونیستی را در هم نوردید، گفت: دنیا متوجه ژست حقوق بشری و ماهیت تمدن شیطانی استکبار شده و امروز رژیمی صهیونیستی که شکست خورده با حمایت امریکا در حال نسل کشی دیوانه وار زنان و کودکان مظلوم غزه است.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس گفت: رژیم صهیونیستی بنا داشت با کوچ اجباری و حمله به کاروان فلسطینیان، این سرزمین را از حضور فلسطینیان خالی کند و برنامه ای قبل از طوفان الاقصی برای پاک‌کردن این سرزمین ها ملت فلسطین داشتند و این عملیات یک حرکت پیش دستانه جهت خنثی سازی این نقشه ها بود.

الهیان افزود: قبل از طوفان الاقصی با یک هیات فلسطینی دیدار کردیم و طرح اسراییل برای پاک کردن غزه را متوجه شده بودند و می گفتند که راهی جز نبرد الاقصی نداریم تا این طراحی های شیطانی خنثی شود.

وی افزود: با طوفان الاقصی تمام همینه رژیم صهیونیستی فرو ریخت و اوج عصبانیت آنان برای این است که در یک جنگ اطلاعاتی تمام این اطلاعات ها به دست جبهه مقاومت افتاد و شکست اطلاعاتی سختی خوردند.

دبیرکل جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی گفت: سازمان ملل به عنوان تامین کننده صلح دیگر توان تامین صلح و امنیت جهانی را علی رغم قطع نامه ها و بیانیه ها ندارد چرا که رژیم صهیونیستی به هیچ یک از قواعد بین المللی پایبند نیست و شبیه قانون جنگل است و ما از این به بعد به دلیل ناکارآمدی این قوانین بین المللی باید به سمت نظم نوین جهانی برویم و اساتید باید برای تئوریزه کردن این نظم نوین جهانی نقش فعال داشته باشند.

الهیان تاکید مرد: طوفان الاقصی خاموش شدنی نیست در کنار عرصه میدان کمک های حقوقی و حقوق بشری نیز باید صورت بگیرد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند اسراییل باید محاکمه شود و اسراییل مسئولیت آن را باید بپذیرد و ما با حضور کارشناسان و اهل فن طرحی را برای رفع این خلاهای قانونی مطرح کنیم و شما به لحاظ نظری به ما کمک کنید.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه حرکت های مردمی و نخبگانی در کمک به فلسطین بسیار اثربخش است، گفت: تشکیل کارگروه ها و تمرکز بر بحث شکایت از رژیم صهیونیستی اثربخش است.

وی در پایان گفت: امروز به واسطه ۴۰ سال مقاومت ملت سرافراز ایران دنیا امروز بیدار شده است.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *