وبلاگ
اعطای تندیس یادبود قدرشناسی ائمه جمعه ایران اسلامی به ۱۱ نفر

اعطای تندیس یادبود قدرشناسی ائمه جمعه ایران اسلامی به ۱۱ نفر

اعطای تندیس یادبود قدرشناسی ائمه جمعه ایران اسلامی به ۱۱ نفر

تندیس یادبود قدرشناسی ائمه جمعه ایران اسلامی به ۱۱ نفر اعطا شد.

در بیست و ششمین اجلاس سراسری نمایندگان ولی‌فقیه و ائمه جمعه سراسر کشور که در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره)، مجتمع فرهنگی آدینه تهران و با سخنرانی رئیس‌جمهور، رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر امور خارجه، وزیر امور اقتصاد و دارایی، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، رئیس ستاد اقامه نماز کشور، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر و تنی چند از نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها برگزار شد.

در بخشی از این مراسم تندیس یادبود قدرشناسی ائمه جمعه کشور در ۶ محور «امامت جمعه و نهاد امامت» تحت عنوان یادبود یک‌عمر سنگربانی؛ «جهاد تبیین»، «خانواده شهدا»، «شعر و ادبیات»، «بانوان» و «جبهه مقاومت» به تعدادی از فعالان برجسته این عرصه ها در یک سال گذشته اعطا شد.

به‌پاس قدردانی از هماهنگ‌کننده و انسجام‌بخش جبهه مقاومت و حضور مقتدرانه امیر عبداللهیان در عرصه دیپلماسی تندیس قدرشناسی ائمه جمعه ایران اسلامی به ایشان اعطا و وزیر امور خارجه کشورمان این افتخار را به شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی تقدیم کرد.

همچنین به‌پاس مجاهدت‌های شهید حسن ایرلو، سفیر ایران در یمن نیز تندیس «جبهه مقاومت» یادبود قدرشناسی ائمه جمعه ایران در بخش جبهه مقاومت به فرزند ایشان اعطا شد.

در بخشی از این مراسم یادبود قدردانی ائمه جمعه کشور در بخش «امامت جمعه و نهاد امامت» تحت عنوان یادبود یک‌عمر سنگربانی به استاد قرائتی بابت یک‌عمر تلاش در عرصه نهادینه‌سازی فرهنگ نماز و تفسیر آیات الهی و به‌پاس مجاهدت‌های شهید آیت‌الله سلیمانی در کسوت امامت جمعه به فرزند ایشان اعطا شد.

تندیس «شعر و ادبیات» یادبود قدرشناسی ائمه جمعه کشور به آقای سرشار، از چهره‌های ماندگار ادبیات انقلاب و میلاد عرفان پور اعطا گردید.

پیر غلام اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و پدر شعر آئینی ایران اسلامی استاد حاج غلامرضا سازگار و مهدی نقویان یکی از مستندسازان برجسته کشورمان نیز تندیس «جهاد تبیین» یادبود قدرشناسی ائمه جمعه کشور را اخذ نمودند.

در راستای تجلیل از قهرمانان ایران اسلامی یادبود قدرشناسی ائمه جمعه کشور در محور «بانوان» به سرکار خانم ساره جوانمردی از استان فارس و اولین بانوی ایرانی مدال‌آور طلا در مسابقات پارالمپیک قهرمانی تیراندازی تقدیم شد.
تندیس «خانواده شهدا» یادبود قدرشناسی ائمه جمعه کشور نیز به پدر ارجمند طلبه شهید آرمان علی وردی و شهید جهادگر اسماعیل احمدی به‌پاس خدمات ارزنده و جهادی مؤسس گروه منتظران خورشید تقدیم خانواده ایشان شد.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *