وبلاگ
استعلام تمام حساب های بانکی

استعلام تمام حساب های بانکی

رمز دوم یکبار مصرف

روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد ۴ سرویس مهم خود را از طریق پنجره واحد خدمات دولت الکترونیک ارائه خواهد شد. این ۴ سرویس به ترتیب استعلامات بانکی در حوزه چک برگشتی، تسهیلات گرفته شده، حساب های بانکی و حساب های مسدود شده افراد خواهد بود.

البته گرفتن هر کدام از این استعلامات از روزهای آینده ممکن خواهد شد و در حال حاضر مشغول بازبینی و طی کردن مراحل نهایی خود است. براساس این خدمات، خیال‌تان بابت گرفتن استعلام افرادی که مشغول فعالیت اقتصادی با آنها هستید، آسوده می‌شود و قبل از هر تصمیم مالی با هرکس، امکان گرفتن سوابق بانکی و بدحسابی‌های احتمالی او را خواهید داشت.

دلایل مسدود شدن حساب بانکی چیست؟

خدمات بانک مرکزی در پنجره دولت الکترونیک

  • استعلام همه حساب‌های بانکی افراد در تمام بانک‌های ایران
  • استعلام چک‌های برگشتی رفع سوءاثر نشده
  • استعلام حساب مسدود شده افرادی که چک برگشتی صادر کرده‌اند.
  • فهرست تسهیلاتی که یک فرد از شبکه بانکی گرفته است.

آشنایی با پنجره خدمات دولت الکترونیک

با حضور پررنگ تکنولوژی و فناوری در زندگی مردم، دولت هم در سال‌های گذشته تلاش کرده تا بخش زیادی از خدمات ارگان‌های خود را بدون نیاز به حضور مردم در ادارات به آنها ارائه دهد. برای همین هم بسیاری از خدمات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان اداری و استخدامی کشور، نهادهای عمومی و دستگاه‌های اجرایی از طریق اینترنت و سامانه‌ای به نام پنجره واحد خدمات دولت الکترونیک در اختیار مردم قرار گرفت. بانک مرکزی هم آخرین بخش دولتی است که اعلام کرده خدماتش روی سامانه پنجره واحد به مردم ارائه می‌شود. براس دسترسی به این سامانه کافی است به آدرس «my.gov.ir» بروید و از خدمات بانک مرکزی استفاده کنید.

The post استعلام تمام حساب های بانکی appeared first on رده Rade.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *