وبلاگ
استراتژی جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت در انتخابات تحول‌خواهی و مردم‌محوری است

استراتژی جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت در انتخابات تحول‌خواهی و مردم‌محوری است

استراتژی جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت در انتخابات تحول‌خواهی و مردم‌محوری است

رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت، گفت: استراتژی و مسیر ما برای وارد شدن به انتخابات در چهارچوب بیانیه گام دوم انقلاب و با رویکرد تحول‌خواهی و مردم‌محوری خواهد بود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سید شهاب‌الدین صدر رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت با اشاره به تشکیل نخستین جلسه اعضای شوراهای مرکزی احزاب عضو این جبهه در تهران گفت: این نشست با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی رئیس شورای وحدت و دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز و منوچهر متکی دبیر اجرایی شورای وحدت برگزار شد که در این نشست مواضع انتخاباتی جبهه تشریح شد.

وی افزود: جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت از سال ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۲۰ حزب سیاسی پروانه‌دار تشکیل شده است.

رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت با اشاره به حضور این جبهه در انتخابات ریاست‌جمهوری دوره دوازدهم و سیزدهم، مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم و شورای اسلامی شهر و روستا دوره پنجم و ششم در تهران و سراسر کشور، افزود: جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت متشکل از احزاب و تشکل‌های سیاسی و قانونی است که از مجموعه نیروهای انقلاب تشکیل شده است و با سعه صدر و توجه به مصالح عالیه انقلاب و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب که فصل‌الخطاب جبهه است، فعالیت خود را دنبال می‌کند.

صدر با تأکید بر اینکه تمام نیروهایی که دل در گرو اسلام، انقلاب، امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) دارند را در خود جای داده‌ایم و بر همین چهارچوب حرکت می‌کنیم، گفت: ما در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی براساس راهبردهای چهارگانه مقام معظم رهبری که سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت است فعالیت خواهیم کرد و اولویت فعالیت‌های جبهه برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان با مشارکت بالا و رقابتی است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی انتخاباتی جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت در جهت افزایش مشارکت مردم و رقابت سالم در عرصه انتخابات است، گفت: این جبهه همیشه کنار روحانیت بوده اکنون هم در پیکره شورای وحدت فعالیت خواهیم داشت و دفاتر استانی جبهه نیز هماهنگ با شورای وحدت خواهند بود.

رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت با تأکید بر اینکه باید مجلسی انقلابی، کارآمد و نخبه‌محور تشکیل دهیم، گفت: مجلس دوازدهم باید برای حرکت صحیح دستگاه‌های اجرایی ریل‌گذاری دقیقی داشته باشد و در سطح بالای کارشناسی باشد.

صدر با بیان اینکه آغوش جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت برای همکاری با همه نیروهای دلسوز و انقلابی که در جبهه انقلاب تعریف می‌شوند باز است، گفت: لبیک عملی به فرامین رهبری درباره رقابت و سلامت، افزایش مشارکت را رقم می‌زند.

وی با تأکید بر اینکه برای داشتن یک نظام مستحکم و با اقتدار، ناگزیر به برگزاری انتخابات مشارکتی و رقابتی هستیم، گفت: این باعث ارتقای جایگاه نظام ما در فضای بین‌المللی و برای حل مشکلات داخلی هم بسیار مؤثر و زمینه‌ساز حل مسائل می‌شود و باید در جامعه ایجاد امید شود و جامعه را برای حضور در پای صندوق‌های رأی ترغیب کند.

رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت با تأکید بر اینکه مجلس دوازدهم باید به عنوان بالاترین نهاد قانون‌گذاری، قوی و کارآمد و انقلابی در جهت استقرار عدالت در تمام شئون اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی گام بردارد، گفت: استراتژی و مسیر ما برای وارد شدن به انتخابات در چهارچوب بیانیه گام دوم انقلاب و با رویکرد تحول‌خواهی و مردم‌محوری خواهد بود و ما برای کسب رأی و امیدواری بیشتر مردم و اعتماد مردم به نظام، تلاش خواهیم کرد.

صدر گفت: جبهه پیشرفت و رفاه و عدالت، سمینارهای علمی و تخصصی در مورد مهمترین مسائل کشور مانند برنامه پنج ساله هفتم با حضور اساتید و احزاب و گروه‌های سیاسی برگزار خواهد کرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *