وبلاگ
اساتید بسیجی: نهادهای بین‌المللی اجازه سوءاستفاده از آزادی بیان را به ایادی استکبار جهانی ندهند

اساتید بسیجی: نهادهای بین‌المللی اجازه سوءاستفاده از آزادی بیان را به ایادی استکبار جهانی ندهند

اساتید بسیجی: نهادهای بین‌المللی اجازه سوءاستفاده از آزادی بیان را به ایادی استکبار جهانی ندهند

اساتید بسیجی در بیانیه‌ای ضمن محکوکیت اهانت به ساحت قرآن کریم در سوئد اعلام کرد: نهادهای بین‌المللی و دولت‌های اسلامی و غیراسلامی اجازه سوءاستفاده از آزادی بیان را به ایادی استکبار جهانی ندهند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، اساتید بسیجی در بیانیه پایانی نشست سراسری مسئولان و مدیران سازمان بسیج اساتید ضمن اعلام نفرت جامعه نخبگی در برابر آرایش جنگی دولت سوئد، از مواضع قاطعانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در توطئه‌آمیز خواندن و خطرآفرین بودن جسارت به ساحت مقدس قرآن مجید تشکر و قدردانی کرده و آمادگی خویش را جهت تحقق منویات معظم‌له اعلام کردند.

در متن این بیانیه آمده است:

بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیمِ

«والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا و ان الله لمع المحسنین»

آن‌ها که در راه ما با خلوص نیت جهاد می‌کنند قطعا به راه‌های خود هدایت‌شان خواهیم کرد قطعا خداوند با نیکوکاران است. (69 عنکبوت)

سپاس بیکران خداوند متعال را که عنایتی فرمود تا نشست سراسری چهار روزه مسئولان و مدیران سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش و پژوهشی کشور در ایام حزن و اندوه آل‌الله برگزار گردد تا پس از دیدار و گفت‌وگو با جمع کثیری از مسئولان بلندپایه کشوری و لشکری پیرامون کمک به نظام حکمرانی کشور، تحقق شعار سال، اندیشکده‌های مسأله‌محور، نقش‌آفرینی در راستای نیل به تمدن نوین اسلامی، جهاد تبیین و امیدآفرینی، اهتمام به تولید علم نافع، تأسیس مراکز نوآوری و فناوری، تحکیم بنیان خانواده و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب و نحوه به‌کارگیری ظرفیت‌های دانشگاه و توان تخصصی اساتید جهت حل مشکلات مردم و کشور بپردازد.

ما مسئولان و مدیران شرکت‌کننده در این نشست ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری اعلام می‌داریم:

اهانت مجدد به ساحت قدسی قرآن کریم را به شدت محکوم و هرگونه کوتاهی دولت سوئد تحت هر عذر و بهانه‌ای را تقبیح و غیرقابل گذشت دانسته و بر حمایت خود را از دولت محترم و دستگاه دیپلماسی در عدم پذیرش سفیر این کشور تأکید می‌نمائیم.

سکوت مجامع بین­‌المللی بویژه شورای امنیت و سازمان‌های فرهنگی و حقوق بشری که به تکرار و تداوم اینگونه رفتارهای شنیع و هتاکانه منجر می‌گردد را محکوم و از همه نهادهای بین‌المللی و دولت‌های اسلامی و غیراسلامی می‌خواهیم تا ضمن تقبیح این اقدام هتاکانه، اجازه سوءاستفاده از آزادی بیان را به متجاهران و ایادی استکبار جهانی ندهند.

ضمن تشکر از ملت شریف ایران و سایر کشورهای اسلامی در محکوم‌سازی این اقدام سخیف درخواست می‌نمائیم هوشیاری خود را حفظ نموده و اجازه ندهند تا صهیونیزم بین‌الملل به عنوان طراح اصلی این نقشه شوم به اهداف پلید خود در تقابل مذهبی و شکاف میان ملت‌ها نائل شود.
تلاش دشمنان ملت ایران در ارزش‌زدایی و کمرنگ‌سازی عفاف و حجاب زنان این سرزمین را محکوم به شکست دانسته و ضمن اعلام آمادگی برای تییین جهادی علیه نقشه‌های شوم دشمن، از دولت و مسئولان فرهنگی درخواست می­‌کنیم تا نسبت به هرگونه هنجارشکنی سازماندهی شده دشمن و غافلان فریب خورده برخورد مدبرانه و قاطع مبذول دارند.

در خاتمه ضمن اعلام نفرت جامعه نخبگی در برابر آرایش جنگی دولت سوئد، از مواضع قاطعانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در توطئه‌آمیز خواندن و خطرآفرین بودن جسارت به ساحت مقدس قرآن مجید تشکر و قدردانی کرده و آمادگی خویش را جهت تحقق منویات معظم‌له اعلام می‌داریم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

تهران_ ۳۱ تیرماه ۱۴۰۲

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *