وبلاگ
اساتید بسیجی: معیشت مردم در اولویت تصویب برنامه هفتم توسعه قرار گیرد

اساتید بسیجی: معیشت مردم در اولویت تصویب برنامه هفتم توسعه قرار گیرد

اساتید بسیجی: معیشت مردم در اولویت تصویب برنامه هفتم توسعه قرار گیرد

بسیج اساتید در بیانیه‌ای اعلام کرد: با توجه به دغدغه‌های اقتصادی و معیشتی ملت شریف ایران و موج‌سواری دشمنان، از مجلس انقلابی می‌خواهیم معیشت مردم را به عنوان اولویت خود در تصویب برنامه هفتم توسعه در نظر گیرند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، بسیج اساتید کشور در بیانیه پایانی دوره دانش‌افزایی و توانمندسازی که در مشهد مقدس برگزار شد، بیانیه‌ای صادر و تأکید کرد که معیشت مردم در اولویت تصویب برنامه هفتم توسعه قرار گیرد.

در متن این بیانیه آمده است:

بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیمِ

« اللَّه اللَّه فی الجهاد باموالکم و انفسکم و السنتکم فی سبیل‌اللَّه.» (نهج‌البلاغه)

سپاس بیکران خداوند متعال را که عنایت فرمود تا دوره دانش‌افزایی و توانمندسازی اساتید بسیجی با محوریت جهاد تبیین و با حضور پرنشاط اساتید بسیجی و جهادگران تبیین در کنار مضجع شریف رضوی برگزار گردد. در این دوره ضمن رصد ترفندهای جدید دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ ترکیبی، پیرامون مهم‌ترین مسائل جاری در سطح ملی و بین‌المللی هم‌اندیشی صورت گرفت.

بر همین اساس، اعضای هیأت علمی و اساتید شرکت‌کننده در این دوره ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بر مواضع زیر تأکید کردند:

1- ضمن تبریک هفته دولت و قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر رئیس‌جمهور محترم و دولتمردان، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشته و از مسئولان اجرایی کشور درخواست داریم فرصت خدمت را ودیعه الهی و غنیمت شمرده و با مدیریت جهادی بیش از پیش در پیشبرد اهداف و برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همت گمارند. اساتید بسیجی اهتمام و آمادگی خویش را در راستای کمک به ارتقای کارآمدی نظام حکمرانی کشور اعلام می‌دارند.

2- با توجه به دغدغه‌های اقتصادی و معیشتی ملت شریف ایران و موج‌سواری دشمنان، از مجلس انقلابی می‌خواهیم معیشت مردم را به عنوان اولویت خود در تصویب برنامه هفتم توسعه در نظر بگیرند.

3- در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها و با توجه به خباثت دشمنان و رسانه‌های بیگانه برای ایجاد التهاب در دانشگاه‌ها و با هدف بازماندن از رشد و عقب‌گرد از پیشرفت‌های علمی، اساتید بسیجی با رصد هوشمندانه با هرگونه تحرک و دسیسه‌چینی بدخواهان ملت ایران مقابله خواهند کرد.

4- ما اساتید بسیجی همزمان با اربعین باشکوه حسینی و الگوبرداری از کاروان جهاد تبیین حضرت زینب (س) در نهضت بزرگ حسینی، رسالت جهاد تبیین را با توجه به تأکید مکرر حکیم بزرگ و فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به عنوان فریضه قطعی و فوری محقق خواهیم کرد.

5- از نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی ایران برگزاری انتخابات در راستای تحقق مردم‌سالاری دینی است. با توجه به این حقیقت دشمن در صدد مخدوش کردن و مأیوس نمودن مردم می‌باشد. ما اساتید بسیجی ضمن تأکید بر ضرورت مشارکت حداکثری و دشمن‌شکن، از آحاد مردم می‌خواهیم با حضور آگاهانه گام بلند دیگری در تحقق این مأموریت بزرگ بردارند.

در خاتمه از تدابیر حکیمانه اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت انتقال سیره عملی شهدا به نسل جوان، استقبال کرده و وظیفه خود می‌دانیم که این مهم را در دانشگاه‌ها با جدیت پیگیری نماییم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سازمان بسیج اساتید کشور

مشهد_ یکم شهریورماه ۱۴۰۲

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *