وبلاگ
ارتش: اساس برنامه‌های دولت مردمی سیزدهم  کاهش و رفع مشکلات مردم است

ارتش: اساس برنامه‌های دولت مردمی سیزدهم کاهش و رفع مشکلات مردم است

ارتش: اساس برنامه‌های دولت مردمی سیزدهم کاهش و رفع مشکلات مردم است

ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای به مناسبت هفته دولت اعلام کرد: اساس برنامه‌ریزی خود را کاهش و رفع مشکلات امروز مردم بویژه مسائل اقتصادی کشور قرار داده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای به مناسبت هفته دولت اعلام کرد: دولت مردمی اساس برنامه‌ریزی خود را کاهش و رفع مشکلات امروز مردم بویژه مسائل اقتصادی کشور قرار داده است و با اخلاص در عمل، حرکت امیدآفرین در مسیر شکوفایی و رونق تولید را مبنای حرکت پرشتاب خود قرار داده است.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

از ثمرات و افتخارات انقلاب اسلامی، تربیت دولت‌مردان و مسئولانی است که شهادتشان مبدأ تحولاتی عمیق در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.

شهیدان رجایی و باهنر، دو اسوه خدمت که سالروز شهادتشان به عنوان آغاز هفته دولت نامگذاری شده،فرصت مغتنمی است برای ترویج روحیه ساده‌زیستی، خدمت به مردم و تلاش خستگی‌ناپذیر در راه اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی.

امروز و در حالی که ایران اسلامی به دلیل راهبرد ظلم‌ستیزانه تحت تحریم‌های بی‌سابقه دولت‌های مستکبر و ظالم دنیا قرار گرفته است؛ دولت خدمتگزار، مردمی و مخلص، با الهام از اندیشه‌های امامین انقلاب و پیروی از مشی و سیره شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر که در روزهای پر تب و تاب ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و تجاوز دشمن بعثی به کشور، مصداق بارز مدیریت جهادی، بوده‌اند، اساس برنامه‌ریزی خود را کاهش و رفع مشکلات امروز مردم بویژه مسائل اقتصادی کشور قرار داده است و با اخلاص در عمل، حرکت امیدآفرین در مسیر شکوفایی و رونق تولید را مبنای حرکت پرشتاب خود قرار داده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریک به دولتمردان جهادگر و خستگی‌ناپذیر و با امید به توفیقات روزافزون دولت مردمی تحت رهنمودهای ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای عزیز اعلام می‌دارد، همچنان آماده جانفشانی در راه تحقق آرمان‌های نظام مقدس اسلامی و استمرار همراهی و همدلی و کمک به دولت خدمتگزار در راه خدمت به مردم شریف ایران سربلند اسلامی است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *