وبلاگ
آیت‌الله جنتی: دلسوزان کشور اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب را به مطالبه عمومی تبدیل کنند

آیت‌الله جنتی: دلسوزان کشور اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب را به مطالبه عمومی تبدیل کنند

آیت‌الله جنتی: دلسوزان کشور اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب را به مطالبه عمومی تبدیل کنند

دبیر شورای نگهبان با اشاره به فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، عنوان کرد: انقلاب اسلامی یک حرکت اعتقادی و فراتر از یک اقدام سیاسی بود. دلسوزان کشور باید اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را به مطالبه عمومی تبدیل کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در ابتدای جلسه روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ این شورا، با اشاره به فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: این ایام مبارک را گرامی می‌داریم و از خداوند می‌خواهیم ما را در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ثابت قدم بدارد.

وی افزود: اینکه امام راحل روز پیروزی انقلاب اسلامی را از ایام الله می‌دانند تاکید بر این نکته است که این انقلاب تنها یک حرکت سیاسی برای تغییر نظام حکومتی نبود بلکه یک حرکت اعتقادی برای غلبه خداباوران بر طاغوتیان بود.

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: با این نگاه، انقلاب اسلامی در تداوم مجاهدت‌های خداباوران در طول تاریخ بوده و تا غلبه نهایی جبهه حق بر باطل ادامه خواهد داشت.

آیت‌الله جنتی در ادامه، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و شکست حکومت پهلوی که به استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران منجر شد، آغاز راهی سخت برای تحقق جامعه اسوه و نظام الهی بود و لازمه توفیق در این مسیر استقامت و ثبات قدم است.

وی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیز عنوان کرد: این بیانیه که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به ملت ایران صادر شد، حاصل ارزیابی دقیق و عالمانه حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران و مشخص‌کننده مسیر تحقق آرمان‌های الهی انقلاب اسلامی است.

دبیر شورای نگهبان در پایان تأکید کرد: دلسوزان کشور باید اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را به مطالبه عمومی تبدیل کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *