وبلاگ
یک فروند هواپیمای آموزشیPc6‌ بازآماد شد

یک فروند هواپیمای آموزشیPc6‌ بازآماد شد

یک فروند هواپیمای آموزشیPc6‌ بازآماد شد

با تلاش متخصصان و کارکنان فنی پایگاه هوایی شهید دوران شیراز یک فروند هواپیمای آموزشی Pc6 در پایگاه هوایی شهید دوران بازآماد شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، با تلاش متخصصان و کارکنان فنی پایگاه هوایی شهید دوران شیراز یک فروند هواپیمای آموزشی Pc6در پایگاه هوایی شهید دوران بازآماد شد.

امیر سرتیپ دوم خلبان افشین سوریایی فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز در این خصوص، گفت: با تلاش شبانه‌روزی متخصصان و کارکنان فنی این پایگاه، با ۹۲۰۰ نفر ساعت کار، یک فروند هواپیمای Pc6 بازآماد و به ناوگان عملیاتی این پایگاه پیوست.

وی با بیان اینکه در پروسه بازآماد هواپیماها شاهد اتفاق‌های خوبی هستیم که در این پایگاه رقم می‌خورد و کارهای با کیفیتی صورت می‌پذیرد، افزود: هواپیماهایی که تحت نظارت و مدیریت نهاجا بازآماد و به چرخه عملیاتی وارد می‎شوند، از نظر کیفی شرایط خوبی دارند و این نشان‌دهنده همدلی و پشتکار عزیزان ما است.

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز با بیان اینکه متخصصان جوان و پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش از نظر علمی نیز دارای تخصص بسیار بالایی هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط تحریم‌ها و کمبودهای موجود، خوشبختانه با همت عزیزان این یگان تمامی اقدامات لازم از ساخت، تأمین قطعات و تجهیزات در همین پایگاه انجام می‌شود و امیدوار هستیم این روند رو به جلو و مثبت مستمر و ادامه‌دار باشد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *