وبلاگ
ولایتی: انقلاب اسلامی آغاز جدی قدرتمند گسترش بیداری اسلامی در منطقه است

ولایتی: انقلاب اسلامی آغاز جدی قدرتمند گسترش بیداری اسلامی در منطقه است

ولایتی: انقلاب اسلامی آغاز جدی قدرتمند گسترش بیداری اسلامی در منطقه است

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی که در زمره تحولات بزرگ نظام بین‌الملل در چند سده اخیر است، آغاز جدی و قدرتمند استکبارستیزی و گسترش فزآینده بیداری اسلامی در منطقه و جهان اسلام است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، علی‌اکبر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی به همایش مجازی تأثیر انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی که با شرکت جمعی از شخصیت‌های برجسته سیاسی داخلی و بین‌المللی برگزار شد، تأکید کرد: این انقلاب که در زمره تحولات بزرگ نظام بین‌الملل در چند سده اخیر است، آغاز جدی و قدرتمند استکبارستیزی و گسترش فزآینده بیداری اسلامی در منطقه و جهان اسلام است.

متن پیام ولایتی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالگرد پرشکوه پیروزی انقلاب اسلامی ایران را که در واقع احیای اسلام ناب بعد از ۱۴۰۰ سال به رهبری حضرت امام خمینی رحمت‌الله علیه است را تبریک عرض می‌نمایم.

حقیقتاً انقلاب اسلامی یکی از الطاف آشکار و ویژه الهی است که نه تنها ملت بزرگ ایران، بلکه سایر ملت‌های آزادی‌خواه جهان را هم از آثار پربار خود متنعم ساخته و در ۴۵ سال اخیر دستاوردهای ارزشمندی در پیش روی مردم ایران و آزادی‌خواهان جهان قرار داده است.

این انقلاب که در زمره تحولات بزرگ نظام بین‌الملل در چند سده اخیر است، آغاز جدی و قدرتمند استکبارستیزی و گسترش فزآینده بیداری اسلامی در منطقه و جهان اسلام است که تاکنون پیامدهای استراتژیک و مهمی در پی داشته است و به معنای واقعی کلمه باعث تغییر معادلات قدرت و توازن قوا در غرب آسیا است.

افزون بر این، انقلاب اسلامی، تحولات مهم و مؤثری در اندیشه، نگرش و سبک زندگی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، نظامی و … ایجاد کرد و از طریق سازمان‌دهی سازمان‌ها و زیرساخت‌های انقلابی و اسلامی، صیرت و صورت واقعی اسلام ناب محمدی (ص) که مدافع مظلومان و مستضعفان و بر ضد مستکبران و قلدرهای جهانی است و صدها سال در انزوا قرار داشت را به نمایش گذاشته و یک الگوی متعالی و جهان‌شمول از زندگی، قدرت، سیاست، اقتصاد، فرهنگ و … در جهان ارائه داده است که تمسک به آن راه‌حل مناسب بسیاری از مشکلات و مصائب بشری است.

از خداوند متعال دوام انقلاب اسلامی تا ظهور حضرت ولی‌عصر (عج) را مسألت نموده و پیروزی ملت‌های مسلمان و به ویژه مردم مظلوم فلسطین و غزه را آرزومندم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *