وبلاگ
واکنش رییس دفتر رهبرانقلاب به صهیونیست‌ها: سَرِ مار در ایران نیست؛ این عصای موسی است!

واکنش رییس دفتر رهبرانقلاب به صهیونیست‌ها: سَرِ مار در ایران نیست؛ این عصای موسی است!

واکنش رییس دفتر رهبرانقلاب به صهیونیست‌ها: سَرِ مار در ایران نیست؛ این عصای موسی است!

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی در واکنش به سخنان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: نخست‌وزیر منحوس رژیم صهیونیستی گفته سرِ مار در ایران است؛ این سرِ مار نیست عصای موسی(ع) است و همه مارها را می‌بلعد و نابود می‌کند ان‌شاالله.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر انقلاب امروز پنج شنبه (20 مهر) در واکنش به سخنان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: نخست‌وزیر منحوس رژیم صهیونیستی گفته سرِ مار در ایران است؛ این سرِ مار نیست عصای موسی(ع) است و همۀ مارها را می‌بلعد و نابود می‌کند ان‌شاالله.

دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل دوشنبه دو روز پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی ضمن رد ادعا‌های مطرح شده مبنی بر نقش تهران در عملیات طوفان الاقصی، اعلام کرد: در این واکنش فلسطین دخالتی نداریم، زیرا این واکنش تنها توسط خود فلسطین اجرا شده است.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب نیز در سخنرانی در دانشگاه امام علی(ع) به ادعاهای برخی افراد رژیم صهیونیستی درباره دست داشتن غیرفلسطینی‌ها از جمله ایران در حوادث اخیر اشاره و تأکید کردند: این یاوه‌گویی‌ها اشتباه و این محاسبه غلط است و کسانی که می‌گویند ضربه اخیر فلسطینی‌ها ناشی از غیرفلسطینی‌ها است، ملت بزرگ فلسطین‌ را نشناخته‌اند و دست‌کم گرفته‌اند. این حماسه، کار طراحان هوشمند و جوانان و فعالانِ ازجان‌گذشته فلسطینی بود و ان‌شاءالله این حماسه شجاعانه گام بزرگی در راه نجات فلسطینی‌ها خواهد بود.

سید مصطفی خوش چشم کارشناس مسائل بین الملل نیز در مورد ادعاهایی که مبنی بر دخالت ایران در عملیات طوفان الاقصی مطرح می شود گفت: مقامات ایرانی در عالی‌ترین سطح از جمله مقام معظم رهبری ابایی نداشتند از اینکه بگویند هرطور بتوانیم به گروه‌های مقاومت منطقه کمک می‌کنیم اما این یک مورد همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند کار خود فلسطینی‌هاست به دلیل اینکه ایران عادت ندارد به گروه های مقاومت و متحدینش ماهی دهد بلکه همیشه ماهیگیری یاد می‌دهد برای اینکه روی پای خود بایستند چراکه اینها را گروه‌های نیابتی خودش نمی‌داند بلکه متحد خود قلمداد می‌کند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *