وبلاگ
نماینده مجلس: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب افرایش اقتدار و  امنیت خواهد شد

نماینده مجلس: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب افرایش اقتدار و امنیت خواهد شد

نماینده مجلس: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب افرایش اقتدار و امنیت خواهد شد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب افرایش اقتدار و امنیت خواهد شد.

حجت الاسلام سید محمد‌رضا میر‌تاج‌‌الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذر‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: مسائل انتخابات، امروز با موضوع اقتدار، پیشرفت و امنیت کشور مرتبط است به همین دلایل دشمنان نظام، انقلاب و کشور اسلامی چشم دیدن انتخابات پر شور از حضور مردم در ایران را ندارند.

وی با بیان اینکه برای تعیین آینده کشور مشارکت حداکثری اهمیت دارد، افزود: هر ایرانی که نسبت به آبادانی کشور و حل مشکلات دغدغه داشته باشد و پیشرفت کشور هدفش باشد باید در انتخابات شرکت کند و برای حضور حداکثری افراد دیگر را نیز با خود همراه کند.

حجت‌الاسلام میر‌تاج‌الدینی با اشاره به اینکه حضور پر رنگ مردم در انتخابات در حقیقت پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مردم ما همیشه به موقع در شرایط خاص برای کشور تصمیمات درست اتخاذ کردند با این نگاه که مسأله حفظ نظام و پیشرفت کشور را فراتر از مسایل فردی خود دانستند باید بدانیم برای حل تمام مسائل از جمله مشکلات اقتصادی حضور حداکثری مردم توصیه می‌شود.

وی یادآور شد: مشارکت حداکثری یعنی تقویت بنیه حیثیتی، اقتداری، امنیتی و اقتصادی کشور در عرصه‌های بین‌المللی امیدواریم ملت با بصیرت اینبار هم با انتخاب آگاهانه خود و حضور حداکثری پاسخ محکم به مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران دهند.

حجت‌الاسلام میر‌تاج‌الدینی با اشاره به رقابت کاندیدا، تأکید کرد: رقابت یعنی عامل پیشرفت، رقابت بین کاندیدا باعث افزایش مشارکت می‌شود فقط باید توجه داشته باشیم این رقابت در فضای سالم بدون تخریب یکدیگر انجام شود با ارائه برنامه‌ها و گزارش عملکرد‌ها با هدف پیشرفت میتوانیم این رقابت‌ها را رقابت سالم و چشمگیر قرار دهیم.

وی با بیان اینکه رسانه‌های بیگانه همیشه سعی بر دشمنی با کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند و این کار آنها تازگی ندارد، تاکید کرد: دشمنان و مخالفان کشور چشم دیدن اتحاد ملی مردم ایران برای تعیین سرنوشت کشور خودشان را ندارند و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند که این حضور حداکثری را کمرنگ جلوه دهند.

وی اضافه کرد: برای مقابله با دشمنان باید از ایجاد نا‌امیدی در جامعه پرهیز شود مردم ما آگاه هستند حنای دشمنان دیگر نزد مردم رنگی ندارد قطعاً ملت با بصیرت ایران با پشتیبانی یعنی حضور حداکثری خود مثل همیشه پاسخ کوبنده ای ‌به دشمنان خواهند داد.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برای تعیین نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس (۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهار ساله) برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *