وبلاگ
مهمانپرست: جنایات صهیونیست‌ها در غزه به پای آمریکا هم نوشته خواهد شد

مهمانپرست: جنایات صهیونیست‌ها در غزه به پای آمریکا هم نوشته خواهد شد

مهمانپرست: جنایات صهیونیست‌ها در غزه به پای آمریکا هم نوشته خواهد شد

کارشناس و تحلیلگر مسائل غرب آسیا، تصریح کرد: هر جنایتی که در غزه صورت بگیرد به پای آمریکا و کشورهای اروپایی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند، گذاشته می‌شود.

رامین مهمانپرست کارشناس و تحلیلگر مسائل غرب آسیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی در غزه، گفت: فکر نمی‌کنم هیچ فردی در دنیا وجود داشته باشد که بتواند چنین جنایت وحشیانه‌ای که در قبال انسان‌های بی‌گناه؛ کودکان و خانم‌های غیرنظامی که در بیمارستان مستقر بوده یا به عنوان مجروح در حال مداوا هستند و یا به بیمارستان پناه آورده‌اند را محکوم نکند.

وی با بیان اینکه ما پس از حادثه حمله به بیمارستان المعمدانی غزه شاهد تظاهرات مردمی در کشورهای اسلامی، اروپایی و غربی برای محکومیت این جنایت بوده‌ایم، افزود: ارتکاب چنین جنایتی توسط رژیم صهیونیستی به معنای آن است که صهیونیست‌ها در حال نزدیک شدن به پایان راه خود هستند و چنان مستصل شده‌اند که حاضر است تا دست به هر کاری بزنند.

شکسته‌شدن اقتدار و هیمنه جعلی صهیونیست‌ها با طوفان الاقصی

مهمانپرست گفت: صهیونیست‌ها فکر می‌کنند با ارتکاب چنین اقدامات وحشیانه‌ای می‌توانند برای خود زمان بخرند و یا اقتدار و هیمنه‌ای که به صورت جعلی طی سال‌ها در بین افکار عمومی برای خود ایجاد کرده بودند را حفظ کرده و مانع از انهدام آن هیمنه شود. البته این هیمنه توسط حماس و با عملیات طوفان الاقصی از هم پاشیده شد.

حمایت آمریکا از صهیونیست‌ها نیاز به سند و مدرک ندارد

کارشناس و تحلیلگر مسائل غرب آسیا در پاسخ به نحوه حمایت آمریکایی‌ها از رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم برای اثبات موضع آمریکایی‌ها نیاز به سند و مدرک وجود داشته باشد. چرا که آمریکایی‌ها به هر نحو از این رژیم اشغالگر و جنایتکار حمایت می‌کنند. از طرفی حضور بایدن در سرزمین‌های اشغالی موید این مسئله است و از طرف دیگر، تجهیزات نظامی پیشرفته و سلاح‌های مخربی که شاید برخی از آن‌ها را بر روی مردم فلسطین در حال آزمایش هستند و در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده‌اند، می‌تواند این موضوع را به صورت آشکار بیان کند.

وی افزود: در واقع هر جنایتی که صورت بگیرد به پای آمریکا وکشورهای اروپایی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند، گذاشته می‌شود.

جنایت‌های صهیونیست‌ها غزه موجب عقب افتادن عادی‌سازی روابط شد

مهمانپرست با بیان اینکه جنایات سنگینی که رژیم صهیونیستی در حال ارتکاب آن‌هاست، افکار مردم دنیا را متوجه ماهیت این رژیم می‌کند، تصریح کرد: این جنایت‌ها بسیاری از کشورهای اسلامی را که شاید حاکمان آن‌ها سعی می‌کردند تا یک تصویر مثبت از رژیم صهیونیستی ایجاد کنند را رسوا می‌کند و یا به سمت جبهه‌گیری در مقابل این رژیم نامشروع هدایت می‌کند.
وی ادامه داد: همچنین، تمام تلاش‌ها برای حفظ‌ آبرو و اینکه بحث عادی‌سازی روابط با کشورهای اسلامی را طی یک برنامه‌ریزی جا بیندازند، همه این تلاش‌ها با جنایت‌هایی که صهیونیست‌ها انجام دادند شاید همه برنامه‌های آن‌ها برای سال‌های سال به هم ریخت و ماهیت جنایتکاری آن‌ها افشا شد.

نقطه پایانی رژیم نامشروع صهیونیستی در حال کلید خوردن است

کارشناس و تحلیلگر مسائل غرب آسیا در پایان خاطرنشان کرد:‌ به نظر می‌رسد نقطه پایانی این رژیم نامشروع با جنایت‌هایی که در حال ارتکاب آن هستند در حال کلید خوردن است.

وی افزود: امیدوارم شاهد پیروزی مردم فلسطین و باز پس گیری سرزمین‌های اشغالی باشیم و همچنین، شاهد این باشیم که یک زندگی همراه با صلح و آرامش برای مردم مظلوم فلسطین فراهم شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *