وبلاگ
مقام پارلمانی سوریه: دشمن چهره زشت خود را در غزه آشکار کرد

مقام پارلمانی سوریه: دشمن چهره زشت خود را در غزه آشکار کرد

مقام پارلمانی سوریه: دشمن چهره زشت خود را در غزه آشکار کرد

هیات اعزامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی وارد سوریه شدند و مورد استقبال مسئولین پارلمانی سوریه قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، هیات اعزامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور ابراهیم عزیزی، سیداحمد آوایی و مرتضی محمودوند که در سفری منطقه‌ای به عراق و لبنان سفر کرده‌اند، در بیروت علاوه بر انجام دیدارهایی با فعالین محور مقاومت، با حضور در گلزار شهدای مقاومت به مقام شامخ شهدا از جمله حاج عماد، جهاد مغنیه و مصطفی بدرالدین ادای احترام کردند.

هیات اعزامی از مجلس شورای اسلامی پس از پایان ماموریت و تقدیم نامه رئیس مجلس شورای اسلامی به نبیه بری، وارد سوریه شدند و مورد استقبال مسئولین پارلمانی سوری قرار گرفتند.

عمار اسد نایب رئیس کمیسیون امور عربی و خارجی، مفتِح نصرالله نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی، عیطان العیطان عضو کمیسیون امنیت ملی، هیفا جمعه نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی سوریه و ایران و محمدهادی مشهدیه عضو گروه دوستی پارلمانی سوریه و ایران و نمایندگان سوریه از هیات ایرانی استقبال کردند.

ابراهیم عزیزی در مراسم استقبال از هیات ایرانی گفت: در این مقطع حساس باید اتحاد و حمایت محور مقاومت از فلسطین را به گونه‌ای پیش ببریم که جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در غزه متوقف شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این سفر منطقه‌ای از بغداد به بیروت رفتیم و پیام مکتوب دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی را به همتایان ایشان در عراق و لبنان رساندیم.

عمار اسد نایب رئیس کمیسیون امور عربی و خارجی مجلس نمایندگان سوریه نیز در این دیدار گفت: روابط ایران و سوریه از زمان انقلاب اسلامی در ایران و حافظ اسد آغاز شده و تاکنون ادامه داشته است.

این مقام پارلمانی سوری بیان کرد: دشمن چهره زشت خود را در غزه آشکار کرده است و اکنون بیشتر مشخص می‌شود که محور مقاومت موضع خوبی در برابر دشمنان غربی گرفته است.
پایام پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *