وبلاگ
مخبر:  نفرت از رژیم کودک کش صهیونیستی روز به روز در حال افزایش است

مخبر: نفرت از رژیم کودک کش صهیونیستی روز به روز در حال افزایش است

مخبر: نفرت از رژیم کودک کش صهیونیستی روز به روز در حال افزایش است

معاون اول رئیس‌جمهور، گفت: مردم دنیا امروز جنایات استکبار جهانی با هدایت‌های آمریکا را می‌بیند و روز به روز نفرت مردمان آزادی‌خواه جهان از صهیونیسم بیشتر می‌شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز با حضور در میدان امام حسین (ع) تهران همراه با خیل عظیمی از هموطنان در مراسم تشییع شهید سید رضی موسوی حاضر و یاد و خاطره این سردار سرافراز جبهه اسلام را زنده نگاه داشت.

مخبر در حاشیه این مراسم و در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: مردم دنیا امروز جنایات استکبار جهانی با هدایت‌های آمریکا را می‌بیند و روز به روز نفرت مردمان آزادی‌خواه جهان از صهیونیسم بیشتر می‌شود.

معاون اول رئیس‌جمهور، تأکید کرد: خون این هم‌رزم شفیق شهید حاج قاسم سلیمانی که مجاهدت‌های فراوانی در حوزه مبارزه با تروریسم و داعش داشت، به‌زودی دامن جنایتکاران صهیونیست را خواهد گرفت و نابودی این رژیم منحوس امروز خواست مردم ایران و تمام آزادی‌خواهان جهان است.

مخبر خاطرنشان کرد: ملت شهیدپرور ایران با بزرگداشت این شهید ثابت کردند، مسیر نورانی ایستادگی در مقابل استکبار همواره ارزشی فراموش ناشدنی دارد و حمایت از مظلوم آرمان مقدس جمهوری اسلامی است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *