وبلاگ
فعال دانشجویی: رژیم صهیونیستی از قدرت‌مند شدن مقاومت به وحشت افتاده است

فعال دانشجویی: رژیم صهیونیستی از قدرت‌مند شدن مقاومت به وحشت افتاده است

فعال دانشجویی: رژیم صهیونیستی از قدرت‌مند شدن مقاومت به وحشت افتاده است

دبیر بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل گفت: رژیم صهیونیستی از قدرت‌مند شدن مقاومت به وحشت بیافتد و به اهداف مختلفی حمله کند تا شاید بتواند از حجم فشاری که در داخل با آن مواجه است بکاهد.

علی محمولی دبیر بین‌الملل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: ما در دوران گذار به نظم نوینی هستیم، البته ویژگی این نظام بین‌المللی نوین که به سمت آن در حرکتیم، حضور پرقدرت نگاه مقاومت و انقلاب اسلامی به عنوان بازیگرانی تاثیرگذار در عرصه جهانی این ساختار جدید است.

دبیر بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: اکنون منطقه ما در حال تحمل دردی است که آرامش پس از آن را هرگز تجربه نکرده و عملیات تماما فلسطینی طوفان الاقصی، در مرکز این درد محسوب می‌شود.

وی افزود: زمانی که جمهوری اسلامی سیاست خود را بر تقویت جبهه مقاومت علی‌الخصوص در فلسطین و سرزمین‌های اشغالی گذاشت، با ذهنی هوشیار به عواقب آن ولی قلبی آسوده این تصمیم را گرفتند چون می‌دانستند شجره طیبه اسلام به خون پاک شهیدانش روییده و طی مسیر در سبیل‌ الله و ظهور علیرغم اینکه هزینه‌های سنگینی دارد، امری درست و کاری الهی است و ثمره آن، شیرین‌ترین ثمرات است.

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل، گفت: شهادت سرداران سپاه پاسداران اتفاقاتی تلخ و سبب تالم بیشتر قلب آکنده به درد همه مقاومت و دوستداران آن بود ولی این موضوع سبب نشد که کار متوقف گردد.

وی افزود: ایران اسلامی، سال‌هاست که در جنگی است که زمانی در مرزهای ما قرار داشت و بنا بود به داخل کشیده شود اما امروز در مرکز سرزمین‌های دشمن و شهرهای اشغالی رژیم صهیونسیتی است و توسط افرادی رهبری و اجرا می‌شود که تا چندین سال پیش، جز سنگ و قلاب چیزی از خود نداشتند.

دبیر بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: این کاملا موضوعی طبیعی است که رژیم صهیونیستی از قدرت‌مند شدن مقاومت به وحشت بیافتد به اهداف مختلفی حمله کند تا شاید بتواند از حجم فشاری که در داخل با آن مواجه است بکاهد و جنگ را به جایی غیر از سرزمین‌های غصبی خود ببرد و مقاومت و اتاق فکر آن نیز تماما از این مقصود آگاهی دارند.

وی افزود: در این سیاست جدید که پس از سالیان بنا بر اقتضائات جنگ ادراکی و هیبریدی طراحی شده و البته هنوز عیوبی دارد، بیشتر حوادث، در سایه‌ها رخ می‌دهد و صرفا اثر آن در جلوی چشمان همگان حس می‌شود، چرا که دوران جنگ‌های سخت گذشته و الان همه چیز در تقابل سازمان‌های اطلاعاتی خلاصه می‌شود، کما اینکه در حوادث پاییز ۱۴۰۱ ایران و هفته‌ها اعتراضات میلیونی در خیابان‌های رژیم صهیونسیتی علیه حکومت دیدیم.

دبیر بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل، تاکید کرد : تا زمانی که همه ما دانشجویان به این نتیجه نرسیم که بدون دانش و داده نمی‌شود به همه چیز ایراد وارد کرد و نسخه تجویز کرد، اوضاع بهتر از این نمی‌شود؛ در وهله اول ما باید بفهمیم که سیاست‌های نظام با آمد و رفت این و آن تغییر نمی‌کند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *