وبلاگ
فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی در مسیر فروپاشی زودرس است

فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی در مسیر فروپاشی زودرس است

فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی در مسیر فروپاشی زودرس است

امیر سرلشکر موسوی، پیروزی غرورآفرین جوانان فلسطینی را نویدبخش افقی روشن دانست و گفت: رژیم صهیونیستی با ضربه و شکست سنگین و غیرقابل ترمیمی که در عملیات طوفان‌الاقصی از مردم مقاوم فلسطین خورده، در مسیر فروپاشی سریعتر قرار گرفته است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در آیین ترفیع تعدادی از افسران ارتش به درجه امیری که در ستاد ارتش برگزار شد گفت: طراحی هوشمندانه عملیات طوفان‌الاقصی توسط جوانان و مردم شجاع و از جان گذشته فلسطین موجب ترس و سردرگمی صهیونیست‌ها شده است.

وی با بیان اینکه شکست‌های نظامی و اطلاعاتی رژیم کودک‌کش صهیونیستی، آن غاصب ظالم را در بدترین شرایط ۷۵ سال گذشته قرار داده است افزود: کشته شدن، مجروحیت و اسارت جمع پرشمار و بی‌سابقه‌ای از صهیونیست‌ها، نتیجه عملکرد خودشان و تنها بخش بسیار کوچکی از انتقام خون شهیدان بی‌گناه و مظلوم فلسطینی است.

امیر سرلشکر موسوی اقدام شجاعانه و فداکارانه مردم از جان گذشته فلسطین در پاسخ به سال‌ها جنایت دشمن غاصب را یک نقطه عطف در تاریخ مقاومت دانست و گفت: رژیم صهیونیستی با ضربه و شکست سنگین و غیرقابل ترمیمی که در عملیات طوفان‌‍‌الاقصی خورده، در مسیر فروپاشی سریعتر قرار گرفته است.

فرمانده کل ارتش، پیروزی شجاعانه و غرورآفرین جوانان فلسطینی و استمرار این عملیات را نویدبخش افقی روشن برای دستیابی به فتوحات عظیم دیگر دانست و تصریح کرد: همانگونه که رهبر عزیز و حکیم ما فرمودند ملت فلسطین با عزمی راسخ‌تر و در واکنش به ادامه جنایات رژیم صهیونیستی، سیلی محکم‌تری بر چهره زشت آنها خواهد زد.

وی افزود: امروز جوانان فلسطینی در سایه ایمان و امید، فتح‌الفتوحی را رقم زدند که جهان را مات و مبهوت کرد.

امیر سرلشکر موسوی یادآور شد: جای بسی تاسف است که رسانه‌های خارجی همسو با سیاست‌های استکبار جهانی، جای ظالم و مظلوم را وارونه جلوه می‌دهند و کشورهای حامی آن رژیم نه تنها چشم خود را بر جنایات وارده به مردم فلسطین و کودکان و زنان بی‌گناه غزه و آوارگی آنان بسته‌اند بلکه در صدد کمک تسلیحاتی به این رژیم منحوس برآمده‌اند.

فرمانده کل ارتش گفت: امروز، غزه تحت شدیدترین فشار، محاصره، کمبود، و تنگناهای بی‌سابقه قرار دارد و در حالیکه رژیم غاصب صهیونیستی آب و برق مردم غزه را قطع کرده، رسانه‌های مدعی حقوق بشر و آزادی بیان، سکوت مرگباری را در پیش گرفته‌اند و بسیاری از مردم جهان را از آگاهی نسبت به ظلم و ستم وارده بر مردم بیگناه فلسطین و غزه محروم ساخته‌اند.

امیر سرلشکر موسوی ابراز امیدواری کرد: با بر ملا شدن هر چه بیشتر خباثت و خوی وحشی‌گری رژیم جعلی اسرائیل، تنفر آزادگان جهان از درنده خویی صهیونیست‌ها و حامیان آنان افزایش یابد و بجاست امروز، مسلمانان سراسر جهان، آزادگان و پیروان ادیان بزرگ و محترم الهی همدل و یکصدا جنایات رژیم بی‌رحم صهیونیستی را محکوم کنند و موج حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیش از پیش در گستره جهان، طنین افکند.

فرمانده کل ارتش در پایان خطاب به امیران حاضر در آیین اعطای درجه به افسران، بر هوشیاری، تعمیق بینش و بصیرت و رصد دقیق تحولات منطقه و جهان و سرلوحه قرار دادن تدابیر و رهنمودهای دوراندیشانه و راهگشای ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای تاکید و خاطرنشان کرد: رمز موفقیت‌ها و پیروزی‌ها در خودباوری، اعتماد به نفس، باور توانمندی‌ها و ایمان قلبی به نصرت و وعده‌الهی در مصاف با دشمنان است که در طول سال‌های گذشته تا کنون بارها به اثبات رسیده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *