وبلاگ
سرلشکر باقری: مجاهدت‌های سردار خرم در حافظه مردم ایران به یادگار خواهد ماند

سرلشکر باقری: مجاهدت‌های سردار خرم در حافظه مردم ایران به یادگار خواهد ماند

سرلشکر باقری: مجاهدت‌های سردار خرم در حافظه مردم ایران به یادگار خواهد ماند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی عروج شهادت گونه فرمانده جانباز و پیشکسوت دوران دفاع مقدّس، سردار حاج زین العابدین رضوی خرّم را تسلیت گفت و تاکید کرد:

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی عروج شهادت گونه فرمانده جانباز و پیشکسوت دوران دفاع مقدّس، سردار حاج زین العابدین رضوی خرّم را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خطاب به خانواده سردار زین العابدین رضوی خرم به شرح ذیل است:‌

بسم الله الرحمن الرحیم

خانواده محترم سردار زین العابدین رضوی خرم

باسلام

خبر درگذشت برادر عزیزم سردار زین العابدین رضوی خرم استاندار فقید آذربایجان شرقی که عمر خود را در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی صرف کرد، بسیار تاثرانگیز بود.

بدون تردید مجاهدت‌های این مدیر انقلابی و دلسوز و از یادگاران دوران دفاع مقدس به رغم بیماری و جراحات ناشی از آثار جانبازی که تا آخرین روزهای شریف عمر خود به عنوان رزمنده پرتلاش در عرصه پیشرفت و سازندگی کشور و پاسداری از آرمان‌های انقلاب در خدمت نظام و رهبری بود در یاد و حافظه مردم قدرشناس ایران اسلامی به یادگار خواهد ماند.

اینجانب با ارج نهادن به خدمات صادقانه آن مرحوم مصیبت وارده را به آحاد مردم آذربایجان شرقی و تاریخ ساز تبریز و خانواده مکرم ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با هم رزمان شهیدش و برای سایر داغدیدگان معزز صبر و شکیبایی و سکینه قلبی مسئلت می‌نمایم.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح
سرلشکر پاسدار محمد باقری

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *