وبلاگ
سخنگوی شورای ائتلاف: در فهرست شورای ائتلاف شاهد تحول، جوان گرایی و کارآمدی خواهیم بود

سخنگوی شورای ائتلاف: در فهرست شورای ائتلاف شاهد تحول، جوان گرایی و کارآمدی خواهیم بود

سخنگوی شورای ائتلاف: در فهرست شورای ائتلاف شاهد تحول، جوان گرایی و کارآمدی خواهیم بود

سخنگوی شورای ائتلاف گفت: در فهرست شورای ائتلاف شاهد تحول، جوان گرایی و کارآمدی خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، صبح امروز نشست خبری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در خبرگزاری ایسنا با حضور امیر ابراهیم رسولی و عبدالحسین روح الامینی برگزار شد.

در ابتدای این نشست امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف با اشاره به فعالیت های این جریان سیاسی در کشور گفت: شورای ائتلاف فراتر از فضای انتخابات جلسات خود را برگزار کرده و هیچ گاه جلسات شورای ائتلاف تعطیل نشده و همیشه سعی کرده ایم در بزنگاه های مختلف اثر گذار باشیم و صرفا شب انتخاباتی عمل نکنیم.

وی در ادامه گفت: عملیات قهرمانانه ای که دیشب سربازان پاسدار انقلاب رقم زدند، تلنگری ناچیز به جنایات رژیم صهیونسیتی بود و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب همیشه حامی مظلوم بوده و از اقدامات سپاه پاسداران حمایت می کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در حوزه های مختلف در این ماه ها سعی کردیم فعال تر باشیم و کانون های مردمی شورای ائتلاف در تهران و شهرستان ها فعال کرده ایم و تلاش ما این بوده همه جریان ها حضور داشته باشند.

رسولی تصریح کرد: ما در شورای ائتلاف امروز تشکل های مردمی را داریم و جایگاه هایی که به هیچ عنوان سیاسی نیست در شورای مرکزی ائتلاف حضور دارند، به عنوان مثال مرحوم شهید اسماعیل احمدی به عنوان یک فعال جهادی در شورای ائتلاف حضور داشت و اثر گذار بود.

در ادامه جلسه روح الامینی معاون استان های شورای ائتلاف خاطرنشان کرد: شورای ائتلاف جریان جدیدی نیست و شورای ائتلاف در دوره های قبل هم با عناوینی دیگر فعالیت های خود را انجام داده است.

وی افزود: بعد از حضور دوستان مختلف انقلابی در مجلس و شوراهای شهر در استان های مختلف نیاز بود که فرآیند جانشین پروری و ترمیم و تشکیل هسته های جدید نیروها در کشور پیش ببریم و یکی از مهم ترین کارهای شورای ائتلاف همین موضوع بوده است.

وی افزود: کادر سازی و فعال بودن در صنوف مختلف هم یکی دیگر از برنامه های ما در شورای ائتلاف بوده است و در حال حاضر بیش از چهل کانون تخصصی را ما در شورای ائتلاف کل کشور داریم.

رسولی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره مدل انتخاباتی شورای ائتلاف گفت: مدل انتخاباتی برای غیر از شهر تهران و شهرستان ها آماده شده و مدل انتخاباتی در تهران را هم نیمه بهمن ماه اعلام می کنیم.

وی افزود: نکته مهم این است که بین نمایندگان فعلی تهران و افرادی که جدیدی ثبت نام کرده‌اند هیچ تبعیضی قائل نمی شویم تا عدالت به صورت کامل رعایت شده باشد و ما بر اساس کارنامه هایی که از قبل برای نماینده ها تعیین کرده ایم و با بررسی کارنامه افراد تازه ثبت نام کرده به لیست خواهیم رسید.

رسولی تصریح کرد: حتما ما در فهرست های جدید شورای ائتلاف یک تحول، جوان گرایی، کارآمدی و تخصص را شاهد خواهیم بود.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *