وبلاگ
زارع‌پور: ۶۴ درصد خدمات دستگاه‌ها از طریق پنجره ملی ارائه می‌شود

زارع‌پور: ۶۴ درصد خدمات دستگاه‌ها از طریق پنجره ملی ارائه می‌شود

زارع‌پور: ۶۴ درصد خدمات دستگاه‌ها از طریق پنجره ملی ارائه می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به‌طور میانگین حدود ۶۳ تا ۶۴ درصد دستگاه‌ها خدمات خود را از طریق پنجره ملی خدمات هوشمند ارائه می‌کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حاشیه جلسه امروز هیات دولت و در جمع خبرنگاران درباره پیوستن دستگاه ها به پنجره ملی گفت: براساس قانون دستگاه‌ها باید تا روز گذشته صددرصد خدمات خود را از طریق پاین پنجره ارائه می‌کردند.

وی افزود: اکنون دستگاه ها به طور میانگین حدود ۶۳ تا ۶۴ درصد خدمات خود را از طریق پنجره ملی خدمات هوشمند ارائه می‌کنند و من از همین تریبون از همه دستگاه‌های اجرایی می‌خواهم هر چه سریع‌تر به این تکلیف عمل کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: البته هر سه‌شنبه جلسات نظارتی با حضور معاون اداری استخدامی رئیس جمهور و معاون برنامه بودجه برگزار می شود و علت عمل نکردن دستگاه ها به تکالیف شان را بررسی می‌کنیم.

زارع‌پور در پاسخ به این سوال که آیا این دستگاه‌ها را معرفی می‌کنید، گفت: هفته گذشته گزارش آن را قبل از اینکه به رسانه‌ها بدهیم، به دولت ارائه شد.

وی ادامه داد: تاکید رئیس جمهور بر این است که همه دستگاه‌ها به سرعت به این تکلیف‌ عمل کنند و تا هفته آینده این عقب‌ماندگی جبران شود زیرا موعد دیگری هم در آخر آذرماه داریم که همه استعلامات بین دستگاهی باید برخط شود و موعد سوم نیز دی‌ماه است که ۲۰ درصد خدمات را هوشمند کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یادآورشد: پیوستن تمامی دستگاه ها به پنجره ملی خدمات هوشمند نیازمند عزم ملی است و از همه رسانه ها درخواست می شود از همه وزرا این موضوع را مطالبه کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *