وبلاگ
رمضان شریف: صهیونیست‌ها به دنبال آواره کردن مردم فلسطین بودند

رمضان شریف: صهیونیست‌ها به دنبال آواره کردن مردم فلسطین بودند

رمضان شریف: صهیونیست‌ها به دنبال آواره کردن مردم فلسطین بودند

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: صهیونیست‌ها از روز اول قدم خود را در سرزمین فلسطین گذاشته و همواره به دنبال آواره کردن و کوچاندن مردم فلسطین و جایگزین‌کردن صهیونیست‌ها به جای آنها بودند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، رمضان شریف رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امروز (سه‌شنبه ۱۴ آذرماه) در چهارمین جلسه این ستاد، گفت: صهیونیست‌ها به دنبال آن بودند که مردم غزه و فلسطین را آواره کنند و در طرحی که اخیراً چندین مجموعه مطلع به آن اشاره کرده بودند به دنبال کوچاندن مردم غزه به مصر و و مردم کرانه باختری به اردن بودند.

وی افزود: کسانی که موضوع فلسطین را دنبال می‌کنند، می‌دانند که رفتن مردم از غزه و کرانه باختری و کلاً از سرزمین مادری، یک رفتن بدون بازگشت است، یعنی اگر کسی از سرزمین خود خارج و به مصر و یا اردن رفت، راه بازگشت دیگری نخواهد داشت.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس تأکید کرد: این همان طراحی شیطانی است که صهیونیست‌ها از روز اول قدم خود را در این سرزمین گذاشته و همواره به دنبال آواره کردن و کوچاندن مردم فلسطین و جایگزین‌کردن صهیونیست‌ها از سرتاسر عالم به جای آنها و شهرک سازی برای آنها بودند.

وی ادامه داد: خدا را شاکر هستیم که مردم فلسطین، خصوصاً مردم غزه با هوشیاری علی رغم همه فشارهایی که تحمل کردند حاضر به ترک سرزمین مادریشان نشدند و همواره از جریان مقاومت حمایت کردند.

رمضان شریف اظهار کرد: صهیونیست‌ها در آواره کردن مردم فلسطین با شکست مواجه شدند.

در حال تکمیل…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *