وبلاگ
رئیس مرکز گفتگوی ادیان: قوم یهود توسط رژیم صهیونیستی گروگان گرفته شده است

رئیس مرکز گفتگوی ادیان: قوم یهود توسط رژیم صهیونیستی گروگان گرفته شده است

رئیس مرکز گفتگوی ادیان: قوم یهود توسط رژیم صهیونیستی گروگان گرفته شده است

رئیس مرکز گفتگوی ادیان با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها از اعتقادات یهودیان سواستفاده می‌کنند، گفت: قوم یهود توسط رژیم صهیونیستی به گروگان گرفته شده و همه رهبران ادیان باید متحد و کنار هم جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کنند.

علی اکبر ضیایی رئیس مرکز گفتگوی ادیان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی، گفت: از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی حضرت امام همواره از رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی نام می بردند و این مسئله امروز به روشنی مشخص شده است.

وی با اشاره به اینکه ادیان مختلف باید جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کنند، افزود: حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس با حمایت آمریکا و دولت‌های غربی که مدعی حقوق بشر هستند بوده است، همه رهبران ادیان باید متحد و کنار هم جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند.

ضیایی تاکید کرد:کشورهای عربی نیز به افشاگری رهبران ایران از اوایل انقلاب اسلامی تاکنون گوش نداده اند و به دنبال عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی بوده اند.

وی با اشاره به اهداف رژیم صهیونیستی از بیان طرح عادی سازی خود با کشورهای عربی، گفت: کشتاری که در غزه شاهد هستیم و حملات به مساجد و کودکان بزرگترین سند در طول تاریخ برای که است نشان دهد که ادعاهای رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط سرابی بیش نیست بلکه به دنبال اهداف توسعه طلبانه خود برای نابودی اسلام هستند، این جنایات پایان پیمان ابراهیم است.

ضیایی با اشاره به اینکه صهیونیست ها از اعتقادات یهودیان سو استفاده می‌کنند، افزود: قوم یهود توسط رژیم صهیونیستی به گروگان گرفته شده اند و این ها مانند محاصره مردم فلسطین، مردم یهود را هم به گروگان گرفته اند.

وی تاکید کرد: نهادهای حقوق بشری تحت سلطه کشورهای غربی هستند و توسط آن ها شکل گرفته اند، دلیل سکوت آن ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی نیز همین مورد است، ان ها در بازه فعلی بزرگترین آیمایش را در مقابل افکار عمومی دارند و باید ماهیت اصلی خود را نشان دهند.

ضیایی با اشاره به اقدامات این مرکز برای اتحاد بین ادیان مختلف، گفت: امیدواریم مسلمانان، یهودیان و مسیحیان از سلطه رژیم اشغالگر خارج شوند و به دوران مسالمت آمیز خود برگردند.

رئیس مرکز گفتگوی ادیان گفت: تمام تلاش‌های این مرکز در جهت ایجاد صلح بین مومنان و هم زیستی مسالمت آمیز بوده است و در دو حوزه تبیین و اقدام عملی فعالیت می‌کنیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *