وبلاگ
رئیس مجلس از نمایشگاه بین‌المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی ایران بازدید کرد

رئیس مجلس از نمایشگاه بین‌المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی ایران بازدید کرد

رئیس مجلس از نمایشگاه بین‌المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی ایران بازدید کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در پژوهشگاه صنعت نفت ضمن بازدید از نمایشگاه بین‌المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی ایران، از نزدیک در جریان اقدامات شرکت‌های فعال در حوزه انرژی قرار گرفت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز(دوشنبه، 23 مرداد ماه) در کنفرانس بین‌المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی ایران در مرکز پژوهش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت به همراه جواد اوجی وزیر نفت حضور یافته بود، از نمایشگاه بین‌المللی برگزار شده در حاشیه این رویداد نیز بازدید به عمل آورد.

رئیس قوه مقننه طی این بازدید از نزدیک در جریان برنامه‌ها، اقدامات و عملکرد شرکت‌های نفتی و حوزه انرژی داخلی و خارجی که در راستای بهره وری و بهینه سازی انرژی ایران فعالیت دارند، قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، این کنفرانس دو روزه به عنوان بزرگ‌ترین رویداد بهره‌وری انرژی ایران با توجه به ضرورت ایجاد اجماع و هماهنگی میان دستگاه‌های مختلف تصمیم‌گیر و با هدف بررسی ابعاد مختلف بهره‌وری انرژی در حوزه برق، حرارت و سوخت برگزار شد تا بتواند مرکزی برای هم‌اندیشی و ارائه راهکار توسعه بهره‌وری از انرژی میان فعالان اجرایی و صنعتی، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاهیان و پژوهشگران علمی در حوزه انرژی باشد.

گفتنی است فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی و مالک شریعتی نیاسر عضو کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم تهران نیز رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی می کرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *