وبلاگ
رئیسی: شهادت حضرت فاطمه(س) نقاب را از چهره نفاق کنار زد

رئیسی: شهادت حضرت فاطمه(س) نقاب را از چهره نفاق کنار زد

رئیسی: شهادت حضرت فاطمه(س) نقاب را از چهره نفاق کنار زد

رئیس‌جمهور، ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س)، گفت: حضرت فاطمه (س) اولین شهیده مبارزه با نفاق بود و شهادت او نقاب را از چهره نفاق کنار زد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز یکشنبه، همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در تهران حضور یافت و سپس همراه عزاداران تهرانی به اقامه عزا و سوگواری برای دخت گرامی نبی مکرم اسلام (ص) پرداخت.

رئیس‌جمهور در این مراسم همچنین در گفت‌وگویی با خبرنگاران ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س)، گفت: حضرت فاطمه (س) اولین شهیده مبارزه با نفاق بود و شهادت او نقاب را از چهره نفاق کنار زد.

رئیسی، عاشورا را امتداد مسیر شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) دانست و با بیان اینکه شهدایی که امروز تشییع می‌شوند، از ائمه الگو گرفته و برای ما الگو هستند، اظهار کرد: تشییع پیکر شهدا در فضای شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) به کشور ما جان و روح تازه‌ای می‌بخشد و حضور این شهدا به شهرها و روستاهای ما روحیه انقلابی، حماسی و شور و شعور تزریق می‌کند. امیدواریم ما به عنوان مسئولین و همچنین مردم با عمل به خواسته‌ها و آرمان‌های آن‌ها، شکرگذار و قدردان خون شهدا باشیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *