وبلاگ
دفتر تحکیم وحدت: هدف حادثه تروریستی راسک ایجاد شکاف در وحدت ملت است

دفتر تحکیم وحدت: هدف حادثه تروریستی راسک ایجاد شکاف در وحدت ملت است

دفتر تحکیم وحدت: هدف حادثه تروریستی راسک ایجاد شکاف در وحدت ملت است

دفتر تحکیم وحدت ضمن محکومیت حادثه تروریستی مقر انتظامی شهرستان راسک، اعلام کرد: هدف این گونه جنایات برهم زدن امنیت و آرامش و ایجاد شکاف در وحدت و انسجام مردم آن منطقه و ملت مظلوم و مقتدر ایران است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، دفتر تحکیم وحدت با صدور پیامی ضمن محکومیت حادثه تروریستی مقر انتظامی شهرستان راسک، تاکید کرد: بی شک، هدف این گونه جنایات برهم زدن امنیت و آرامش و ایجاد شکاف در وحدت و انسجام مردم آن منطقه و ملت مظلوم و مقتدر ایران است.

در ابتدای این بیانیه آمده است: متاسفانه بامداد گذشته و در ایام شهادت مادرمان حضرت زهرا(س)، در پی یک عملیات تروریستی و ناجوانمردانه به مقر انتظامی شهرستان راسک در استان سیستان و بلوچستان، تعدادی از نیروی های جان بر کف فراجا به شهادت رسیدند و عده ای دیگر زخمی شدند.

دفتر تحکیم وحدت تاکید کرد: بی شک، هدف این گونه جنایات برهم زدن امنیت و آرامش و ایجاد شکاف در وحدت و انسجام مردم آن منطقه و ملت مظلوم و مقتدر ایران است.

در پایان این پیام هم تاکید شده است: از ابتدای سال تا کنون تعداد قابل توجهی از نیروهای فراجا به شهادت رسیده‌اند که این امر خود لزوم توجه و اتخاذ تدبیر مناسب برای حفظ جان ارزشمند آن نیروهای خدوم را بیش از پیش آشکار می کند.

به گزارش فارس، بامدادجمعه 24 آذر، در پی حمله گروهک تروریستی به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان، ۱۱ تن از نیروهای فراجا به شهادت و در مقابل تعدادی از تروریست‌ها نیز به هلاکت رسیدند، یک نفر از این تروریست‌ها نیز دستگیر شده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *