وبلاگ
دانشجویان در حمایت از مردم فلسطین تجمع کردند

دانشجویان در حمایت از مردم فلسطین تجمع کردند

دانشجویان در حمایت از مردم فلسطین تجمع کردند

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران همزمان با سخنرانی سیدحسن نصرالله در چهار راه ولیعصر، سفارت سابق آمریکا و خوابگاه‌های دانشجویی تجمع کرده و از مردم فلسطین حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران همزمان با سخنرانی سیدحسن نصرالله در چهار راه ولیعصر، سفارت سابق آمریکا و خوابگاه‌های دانشجویی تجمع کرده و از مردم فلسطین حمایت کردند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن دست نوشته‌های ضمن اشاره به نقش آمریکا در کشتار مردم مظلوم فلسطین از مردم آمریکا خواستند تا در مقابل جنایات حاکمان خود بایستند.

دانشجویان و مردم حاضر در این تجمع با سرد دادن شعارهایی کشتار مردم مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرده و از مجامع بین المللی خواستند در مقابل کودک کشان غاصب صهیونیستی سکوت نکنند.

گفتنی است، ارتش رژیم صهیونیستی امروز جمعه اعلام کرد در امتداد مرز شمالی با لبنان در حالت آماده‌باش حداکثری قرار دارد. به گزارش شبکه «سی‌ان‌ان»، این اظهارات «دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش اسرائیل ساعاتی پیش از سخنرانی مورد انتظار «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله و «یک روز بعد از تبادل آتش شدید غیرمعمول در مرز» فلسطین اشغالی و لبنان بیان شد.

بیش از سه هفته از حملات سنگین رژیم صهیونستی به غزه گذشته است؛ رسانه‌های فلسطینی بامداد سه‌شنبه گزارش دادند که شمار قربانیان حملات جنایتکارانه رژیم موقت صهیونیستی به نوار غزه، به ۸۳۰۶ شهید شامل ۳۴۵۷ کودک و ۲۱۳۶ زن رسیده است.

دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور با برپایی تجمعات مختلف و انتشار بیانیه‌هایی انزجار خود را از جنایات صهیونیست‌ها را نشان داده‌ بودند.

در حال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *