وبلاگ
حسینی: دولت از روز اول بدنبال گره‌گشایی از مشکلات مردم است

حسینی: دولت از روز اول بدنبال گره‌گشایی از مشکلات مردم است

حسینی: دولت از روز اول بدنبال گره‌گشایی از مشکلات مردم است

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت از روز اول بی وقفه و با روحیه جهادی و انقلابی در مسیر گره گشایی از مشکلات مردم و رفع کمبودها و نیازهای مناطق مختلف کشور در تلاش است و به فضل الهی دستاوردها و گشایش های خوبی ایجاد شده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان در دیدار سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور اهمیت تبیین و روشنگری در مقابل جنگ شناختی دشمن را ضروری دانست.

وی افزود: به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین اعتقاد و باوردارم. امروز دشمنان با راه اندازی جنگ شناختی در تلاش هستند باورها و ارزشهای دینی و فرهنگی را تغییر دهند و در این راه مقدس ترین مقدسات شیعه و اسلام را مورد هجمه قرار می دهند لذا در مقابل جنگ شناختی باید جهاد تبیین داشته باشیم و همه بویژه مسئولین و دولتمردان باید در این زمینه احساس مسئولیت بیشتری کنند.

آیت‌الله نورمفیدی خاطرنشان کرد: دلیل و فلسفه اصلی اینکه روزهای دوشنبه به دبیرستان ها و به جمع جوانان و نوجوانان می روم در حقیقت لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین است و معتقدم که گفت و گوی بی واسطه و رودررو با نسل جوان اثرگذاری بیشتری دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان همچنین با قدردانی از تلاش ها و اقدامات گسترده و مردمی رئیس جمهور به موضوع جزیره آشوراده اشاره کرد و گفت: مشکل آشوراده چندین سال و از ۲۰ سال پیش بلاتکلیف مانده بود و همین طور پتروشیمی با ۹۰ هزار سهامدار حدود ۱۷ سال رها شده بود که با همت آیت الله رئیسی مورد پیگیری جدی قرار گرفت که جای تشکر دارد.

آیت الله نورمفیدی همچنین با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به استان گلستان چندین مورد طرح و پروژه که اجرای آن مصالح استان را تامین می کند با معاون رئیس جمهور در میان گذاشت و خواستار انتقال آن به رئیس جمهور و اعضای هیات دولت شد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تقدیر از فعالیت ها و اقدامات رئیس جمهور و اعضای دولت در خدمت به مردم اظهار کرد: چندی پیش مشهد بودم و به نیابت از آیت الله رئیسی زیارت و برای موفقیت روزافزون ایشان دعا کردم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز در این دیدار گزارشی از برنامه ها و دستاوردهای دولت در حوزه‌های مختلف بویژه روند اجرای مصوبات سفراستانی به گلستان ارائه کرد و گفت: دولت از روز اول بی وقفه و با روحیه جهادی و انقلابی در مسیر گره گشایی از مشکلات مردم و رفع کمبودها و نیازهای مناطق مختلف کشور در تلاش است و به فضل الهی دستاوردها و گشایش های خوبی ایجاد شده است.

حسینی با بیان اینکه دشمنان و معاندین با خبرسازی های دروغین بدنبال ناامید کردن مردم از دولت مردمی هستند، خاطرنشان کرد: علما و ائمه محترم جمعه و همه صاحبان تریبون با روشنگری و تبیین فعالیت های دولت می‌توانند در تلاش های دولت برای بهبود شرایط کشور شتاب ایجاد کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *