وبلاگ
جلیلی: طوفان الاقصی طومار هیبت پوشالی بانیان نظم موجود جهان را در هم پیچید

جلیلی: طوفان الاقصی طومار هیبت پوشالی بانیان نظم موجود جهان را در هم پیچید

جلیلی: طوفان الاقصی طومار هیبت پوشالی بانیان نظم موجود جهان را در هم پیچید

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طوفان الاقصی طومار هیبت پوشالی سخت و حیثیت دروغین نرم بانیان نظم موجود جهان را به هم پیچید و اینگونه مدارا با بنیان جور جهانی را در ذهن ها فرو ریخت و صف بندی حق و باطل را به میان خیابان های سراسر جهان کشاند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سعید جلیلی در دیدار با دانشجویان دانشگاه کاشان با اشاره به تحولات اخیر فلسطین، گفت: طوفان الاقصی طومار هیبت پوشالی سخت و حیثیت دروغین نرم بانیان نظم موجود جهان را به هم پیچید و اینگونه مدارا با بنیان جور جهانی را در ذهن‌ها فرو ریخت و صف‌بندی حق و باطل را به میان خیابان‌های سراسر جهان کشاند و اینگونه پایه‌های نظمی صد ساله را به لرزه افکند.

وی افزود: طوفان الاقصی یک دلاوری نقطه‌زن سر بزنگاه در چهارراه جهان بود که تجدیدنظر در نظم جهانی را به کف خیابان‌های سراسر جهان کشاند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به عملیات طوفان الاقصی، اظهار کرد: فتح سخت طوفان الاقصی ضربه‌ای ترمیم‌ناپدیر به نظم کنونی جهان وارد آورد، اما فتح نرم طوفان الاقصی باوری تردیدناپذیر را علیه باورهای رایج پشتیبان جور جهانی در دل مردم خسته از سازش و کرنش کاشت. فتح نرم طوفان الاقصی تاریخی‌تر از فتح سخت آن است.

جلیلی ادامه داد: پیام نرم مقاومت امروز مردم فلسطین ضربه‌ سخت‌تری از سلاح سخت مقاومت به پایه‌های نظم کنونی جهان وارد کرده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان با اشاره به اینکه مردم جهان شعارهای غربی‌ها را با واقعیت‌ها محک می‌زنند، بیان کرد: فطرت‌های پاک جهان در پی طوفان الاقصی از خواب پریدند و اکنون با تماشای مقاومت تاریخ‌ساز مردم غزه در این روزها، باطن ادعای امنیت پایدار، راه و رسم تجارت آزاد و شعار آزادی نظم مورد پسند استکبار غربی را با امنیت تحت سلطه، داد و ستد تحت محاصره و آزادی‌گرایی تبعیض‌آلود محک می‌زنند.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *