وبلاگ
جامعه اسلامی دانشجویان: تقارن ۱۳ آبان و طوفان الاقصی برای مردم جهان درس بزرگی دارد

جامعه اسلامی دانشجویان: تقارن ۱۳ آبان و طوفان الاقصی برای مردم جهان درس بزرگی دارد

جامعه اسلامی دانشجویان: تقارن ۱۳ آبان و طوفان الاقصی برای مردم جهان درس بزرگی دارد

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان با صدور بیانیه ای تاکید کرد: تقارن سالروز یوم الله ۱۳ آبان امسال با حمله و ضربه سنگین امت فلسطین به رژِیم جعلی و کودک­‌کش صهیونیستی علاوه بر اثبات این مدعا، برای مردم جهان درس و برای مردم ایران یادآوری خوبی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان با صدور بیانیه ای تاکید کرد: تقارن سالروز یوم الله ۱۳ آبان امسال با حمله و ضربه سنگین امت فلسطین به رژِیم جعلی و کودک­‌کش صهیونیستی علاوه بر اثبات این مدعا، برای مردم جهان درس و برای مردم ایران یادآوری خوبی است.
متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

سلامت و صلح جهانی بسته به انقراض مستکبرین است . مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)

تسخیر سفارت رژیم ایالات متحده آمریکا به دست دانشجویان انقلابی و پیرو خط امام در یوم الله ۱۳ آبان همواره در تاریخ به عنوان یک نقطه روشن علیه استکبار و مستکبرین درخشیده است. این خروش غیرتمندانه و عاقلانه دانشجویان نسل اول انقلاب در سال ۵۸ از سه جهت اهمیت بالایی پیدا کرده­است.
اولا اینکه این اقدام به دست مردمی انجام شد که چندی قبل، دولت آمریکا قصد تصویب قانون کاپیتولاسیون علیه ایشان را داشت. مردمی که بنا بود طبق قانون حق و حقوقشان از یک سگ آمریکایی کمتر باشد به جایگاهی می­رسند که سفارت آمریکا را تسخیر و کارکنان آنرا دستگیر می­کنند.
ثانیا قبل از ۱۳ آبان ۱۳۵۸ هیچ دولت و ملتی در جهان جرئت کوچکترین اعتراضی به آمریکا را هم نداشته است چه رسد به آنکه در اقدامی عملی و علنی علیه آن برخیزد و رسما خواستار بیرون کردن آن از کشور باشد.

ثالثا با ادامه دادن آن روحیه و حفظ مواضع سال ۵۸ در طول سالیان متمادی به الگویی تمام عیار در استقلال، آزادی و عدالت برای همه کشور‌های جهان بالاخص مردم مظلوم بدل شده و نه تنها خود از چنگال مستکبران شرق و غرب خارج گشته بلکه تمام قد به تظلم خواهی برای همه کشور‌های مظلوم، خواه منطقه غرب آسیا یا هر نقطه دیگر از عالم برخاسته است.

الحمدلله و المنه، این خلوص در نیت و ثبات در رفتار به سرعت در مسلمانان و آزادی خواهان جهان متکثر گردید و موجب برافراشته شدن علم مبارزه با استکبار در بسیاری از نقاط جهان گردید و روز به روز نه تنها کم طرفدار نشد بلکه با بیدار کردن فطرت انسان­ها توانسته است مردم کشور های ظالم را علیه ظلم و استبداد دولت­هایشان بیدار کند.

تقارن سالروز یوم الله ۱۳ آبان امسال با حمله و ضربه سنگین امت فلسطین به رژِیم جعلی و کودک­‌کش صهیونیستی علاوه بر اثبات این مدعا، برای مردم جهان درس و برای مردم ایران یادآوری خوبی است.

اگر جوانان و نوجوانان ما سال­‌های ابتدایی انقلاب را درک نکرده­اند، به سرگذشت فلسطین و قیام امروز این ملت بنگرند که چگونه مردمی ظاهرا با دست خالی اما در باطن با نیروی ایمان و بصیرت و آمادگی، رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی را به استیصال کشانده­اند؛ همچنین اگر در چند سال گذشته در اثر ضعف دستگاه‌ها مخاطب جنگ نرم رسانه های عبری و غربی قرار گرفته‌اند به جنایت صهیونیست‌ها و حمایت تمام قد آمریکا در هدف قرار دادن مدرسه و مسجد و کلیسا و بیمارستان بنگرند تا به عمق وحشی­گری این کراواتی‌های چشم رنگی پی ببرند.

این عملیات مانند تسخیر لانه جاسوسی درس بزرگی است که با ثبت در تاریخ تایید کننده جبهه حق و ملامت­گر ظالمان خواهد شد و به گواه همین تاریخ می‌توان امیدوار بود که پیروزی قطعی مردم فلسطین نزدیک است، ان­شاءلله.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن گرامی داشت یاد و سلام بر روح شهدای اسلام، همچون گذشته حمایت قاطع خود را از تسخیر لانه جاسوسی و مواضع ضد استعماری جمهوری اسلامی ایران در طول عمر با برکت خود اعلام می‌­دارد و با تربیت دانشجویانی مزین به ویژگی‌های عالی اخلاق، معرفت و بصیرت، تمام توان خود را در تسریع نابودی نظام سلطه جهانی به کار می­‌گیرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *