وبلاگ
امت اسلامی بار دیگر خاطره فتح قلعه خیبر را تکرار و فلسطینیان را یاری کنند

امت اسلامی بار دیگر خاطره فتح قلعه خیبر را تکرار و فلسطینیان را یاری کنند

امت اسلامی بار دیگر خاطره فتح قلعه خیبر را تکرار و فلسطینیان را یاری کنند

حزب تمدن اسلامی در بیانیه ای جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و نسل‌کشی در غزه را محکوم کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حزب تمدن اسلامی در بیانیه‌ای جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و نسل‌کشی در غزه را محکوم کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

خبرها آن چنان سهمگین و کمرشکن است که قلب هر آزاده‌ای را به درد می‌آورد. رژیم جعلی اسرائیل با انواع سلاح‌های اهدایی آمریکا و انگلیس و فرانسه چندین روز است که سبعانه و ظالمانه مردم بی‌دفاع غزه مظلوم را زیر آتش گرفته است به طوریکه هزاران شهید و مجروح که بیش از یک سوم آن کودک هستند کشته و زخمی شده‌اند. بیمارستان المعمدانی چهار هزار نفر از جمله بیماران و پزشکان و هزاران آواره را که برای فرار از بمباران رژیم صهیونیستی به این بیمارستان پناه آورده بودند در خود جای داده بود که به یک باره این مکان امن به ویرانه‌ای مملو از انسان‌های مظلوم زیرآور تبدیل شد.

انباشته شدن اجساد مثله شده و بدون سر، صحنه‌های دلخراشی است که پس از بمباران سه‌شنبه شب رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی شهر غزه، دل هر انسانی را جریحه‌دار می‌کند.

حزب تمدن اسلامی با ابراز انزجار از این حوادث فاجعه‌بار و سکوت مرگ‌آور مجامع جهانی و رسانه‌ها و ملت‌ها و دولت‌های عالم از فرزندان امت اسلامی انتظار دارد که به پاخیزند و با یک حمله حیدری بار دیگر خاطره فتح قلعه خیبر را تکرار کنند و ملت مظلوم فلسطین را یاری کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *